ANKARA HABERLERİ

Mamak Ekonomik Yükselişini Sürdürüyor

IHA
27.10.2015 - 10:04Son Güncelleme :

MAMAK BELEDİYE BAŞKANI MESUT AKGÜL, İLÇEDE İŞYERİ AÇAN ESNAFI YALNIZ BIRAKMIYOR.

IHA

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, ilçede işyeri açan esnafı yalnız bırakmıyor. Mamak’ta istihdamın artmasına yönelik her türlü girişime destek veren Başkan Akgül, 2. şubesini açan Mustafa Demir’e ait Sempati Giyim’in açılışını gerçekleştirdi.
Yeşilbayır Mahallesi’nde yapılan açılış öncesi bir konuşma yapan Başkan Akgül, “İlçemizde her geçen gün yeni işyerleri açılıyor. Büyük ya da küçük demeden ilçemizde istihdama katkı sunan bütün esnafın yanındayız. Kentsel dönüşümleri, yeni işyerleri, sanayi alanları ile Mamak her geçen daha da büyüyor. Bu büyümenin dengeli bir şekilde olması için istihdamın da her geçen gün artması gerekiyor. 2. şubesini de Mamak’ta açan Mustafa kardeşime işyerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
AKGÜL’E TEŞEKKÜR
Sağduyu Caddesi üzerinde ikinci şubesiyle Mamaklılara hizmet verecek olan Mustafa Demir’de Akgül’e teşekkür ederek, “Başkanım bizler Mamaklıyız ve buradan kazandığımızı yine buraya yatırıyoruz. Size özellikle teşekkür etmek istiyorum her daim yanımızda oluyorsunuz ve desteğinizi esirgemiyorsunuz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Mamak Ekonomik Yükselişini Sürdürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mamak Ekonomik Yükselişini Sürdürüyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı