TEKİRDAĞ HABERLERİ

Malkara Atatürk Bulvarında Asfaltlama Çalışmaları Başladı

IHA
26.10.2015 - 14:37Son Güncelleme :

MALKARA ATATÜRK BULVARI'NDA BAŞLATILAN YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARI TAMAMLANIYOR

IHA

Tekirdağ’ın Malkara ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde başlatılan yağmur suyu hattı çalışmalarının tamamlanan noktalarında sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlandı.
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Nazif Balcı, İsmail Akkaya, Belediye Meclis Üyesi S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan ve Fen İşleri Müdür Vekili Yılmaz Özel ile birlikte Camiatik Mahallesi’nde Atatürk Bulvarı üzerinde başlatılan sıcak asfalt kaplama çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Başkan Ulaş Yurdakul, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Atatürk Bulvarı üzerinde yapılan yağmur suyu hattı çalışmalarının ardından kemirici aracı (trimer) ile yol, düzgün bir şekilde kazıldıktan sonra artık sıcak asfalt kaplama çalışmalarına başlandı. Kısa bir zaman içerisinde sıcak asfalt kaplama çalışmalarının ardından Atatürk Bulvarı tekrar Malkaralılarımızın hizmetine sunulacaktır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Malkara Atatürk Bulvarında Asfaltlama Çalışmaları Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Malkara Atatürk Bulvarında Asfaltlama Çalışmaları Başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı