GeriModa Trendleri Yüksek ve dolgu topuklar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yüksek ve dolgu topuklar

"Bu yaz her yerde karşımızda dolgu topuklar bulacağız. Renkte fıstık yeşili ve şeker pembesi öne çıkarken, hasır da sık kullanılıyor. Sezonun modası yuvarlak burun dışında dolgu topukların üzerinde sivri burunları ve ayağı açıkta bırakan kalın ya da ince bantları da görüyoruz."

Gündüz ya da gece

Lacoste'un beyaz hasır topuklu, pastel renkli ayakkabıları spor elbiselerle de giymek için çok uygun. Gündüz bunları giyerken geceleri ise Faith'in deri, bilekten kemerli modelleri tercih edilebilir.

Düzü de var bol renklisi de

Bu yazın ayakkabıları ve terlikleri çoğunlukla rengarenk. Özellikle de dolgu topuklu olanlar. Ama Guess'in rengarenk modelleri yanında daha düz renkleri tercih edenler için de çeşitler var. Siyah ve beyazdan vazgeçmeyenleri Polo düşünmüş.

Fiyonklular

Dolgu topuk kimilerine kaba gelebilir. Ama Divarese bu ayakkabıları olabildiğince kibarlaştırmış. Materyal olarak hasır kullanılmış. Ayakkabıların üzerindeki küçük fiyonklar ise bu ayakkabıları şıklaştırmış.

Taşlı ve çiçekli

Dolgu topuklu ayakkabılar süslenip püslenip yazı karşıladılar. Milan'ın çiçekli modelleri, Lory'nin 39,50 YTL'lik taşlı modelleri buna örnek.

Topuklar değişmiyor ama ayakkabı modelleri farklılık gösteriyor. Bu sezonun modası yuvarlak burunlar Demirel'de özellikle canlı renklerle dolgu topukların üzerindeki yerlerini aldılar.

Terlikler

Guess dolgu topuğu sadece ayakkabılarında değil terliklerinde de kullandı. Çapraz bantlar ve değişik renklerle...

Milliyet