GeriModa Trendleri Vazgeçilmeyen trendler!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vazgeçilmeyen trendler!

Vazgeçilmeyen trendler!

"Ne giyerseniz giyin kendinize yakıştırmayı başarabilirsiniz. Peki bu sezon en çok uygulanan trendlerin hangileri olduğunu biliyor musunuz?"

Sutyeninizi gururla gösterin

Hırka, şeffaf bir bluz ya da gömlekler bu trendi uygulamak için büyük fırsat! Siz de Beren Saat gibi şeffaf bir gömleğin içinden sutyeninizi gururla gösterebilirsiniz. Ama içinize giyeceğiniz sutyenin şeffaf olmamasına dikkat edin. Yoksa bütün eleganlığı kaybetmiş olursunuz. Saten sutyenler bu iş için ideal seçim olacaktır.

Vazgeçilmeyen trendler

Moda Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Harem pantolon deneyin

Harem modeli pantolon kâbuslarımızı yenmemizi de sağlar. Kış için siyah pantolonu dar seçmektense bol Harem modeli de giyebilirsiniz. Üzerine atlet ve koyu renk bir ceketle her ortama girmeye hazırsınız!

Vazgeçilmeyen trendler

Erkeksi ceketleri gece giyin

Vücuda oturan feminen bir elbiseyi daha da göz alıcı kılmaya ne dersiniz? Feminen parçaları erkeksi kesimlerle tamamlayın. Etkisini göreceksiniz. Dar saten gece elbisesinizin üzerine giydiğiniz erkek ceketiyle kıyafeti çok daha modern bir hale getirebilirsiniz. Ya da erkek kesim pantolon ya da şortlarla şık ve seksi bluzları tamamlayın.

Vazgeçilmeyen trendler

Farklı dekolteli elbise seçin

Klasik küçük siyah elbisenin bile çok tekel olduğu tartışılmaz. Ama siz bir adım daha öne çıkmak istiyorsanız farklı yaka kesimiyle farkta dekoltesi olan bir elbise deneyin. Örneğin büstiyer havalı boyundan bağlanan bir elbise gibi. Aynı etkiyi bluzda da yakalayabilirsiniz. Straples, tek omuz yerine farklı dekolte kesimlerine, göz atın ve denemekten korkmayın.

Vazgeçilmeyen trendler

İşlemeli ceketi gündüz giyin

İşlemeli ceketler önümüzdeki sezonda da moda olacak. Bu ceketleri hazır giyim mağazalarında rahatça bulabilirsiniz. Jean ve kazak gibi sıradan bir kıyafetin üzerine işlemeli bir ceket giydiğinizde görünümünüz bir anda değişecektir. Klasik ceketlerin işlemeli olanlarını da deneyebilirsiniz. Hatta daha iddialı olmak istiyorsanız tamamı payetli bir blazerı atlet ve jeanle tamamlayıp gündüz de giyebilirisiniz.

Vazgeçilmeyen trendler

Şık elbiseyi kemerle tamamlayın

Klasik bir gece elbisesini farklılaştırmanın yolu aksesuardan geçiyor. Kolye, bilezik ya da küpe gibi aksesuarlar bir tarafa belinize takacağınız kemerle kıyafetinizi farklılaştırmanız mümkün. Gece elbisenizi gündelik bir kemerle tamamlayarak çok daha modem bir havaya sokmayı başarabilirsiniz. Denemeye değer. Üstelik yeni sezonda da kamer modası son hızıyla devam edecek. Siz alıştırmalara şimdiden başlayın.

Vazgeçilmeyen trendler

Moda Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL