GeriEv Dekorasyon Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli?

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli?

"Güzel görünmenin yolu, doğru seçimler yapmaktan geçiyor..."

Tulumun kısayı daha kısa, uzunu daha uzun gösterdiğini baştan söyleyelim. Kusur kapamayı imkansız kılan zor bir kıyafet. Doğru modeli seçtiğinizde, tek parça oluşu sayesinde sizi kombin derdinden kurtarır. Spor ayakkabıyla da, stilettoyla da giyilebilecek kadar nettir. Tulum herkes için değil bacak boyu uzun, baseni geniş olmayan kadınlar için uygun.

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli

Uzun boylu ve ince kadınlara her şey yakışıyor ama bu rahatlıkla kendinize aşırı salaş giysiler almaktan kaçının. Bu sizi olduğunuzdan iri yapar. Ayrıca florasan yeşili, renk tercihleriniz arasında olmasın. Florasan yeşili bir bluzla, gerçekten aşırı iri görünebilirsiniz. Üzerinize A kesimli, diz üstü bir ceket alın. Uzun paltolar yine sizi iri gösterebilir. En önemlisi de renk seçimlerinde cesur olun. Tek renk sizi hem uzun gösterir hem de boğar, renkli kıyafetleri tercih edin.


Karpuz kollar
Doğuştan karpuz kollu kadınlara inat, son bir kaç sezondur neredeyse normal bir kol kesimi yok. Her şey karpuz kollu! Ve bu kol kesimini sadece siz, ince ve uzun boylular en iyi şekilde taşıyabiliyorsunuz.

Geniş paçalar
Şort tulumlar uzun boylu kadınlarda çok iyi durur. Diğer vücut tiplerinin içinde yüzeceği bol ve geniş paça modeller, uzunlarda şahane durur.

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli

Uzun boyluyum ama bedenim oldukça zayıf. Daha fazla kıvrım yaratmak için ne yapmalıyım?
Daha kalın görünmek isteyen ender insanlardansınız. Fırfır ve pile gibi volüm kazandıran kıyafetlere yönelin. Örneğin fır fırfırlı, kolsuz bir bluz ve dantelli mini bir eteği bir arada giyin. Dolgun kalçalarınız varmış gibi görüneceksiniz.

Yaz yaklaşıyor mayo seçimim nasıl olmalı?
Böyle bir durumda iki seçeneğiniz var. Birincisi; Tek parça bir mayoyla vücudunuzu daha kısa göstermek, diğeri de parlak renklerde bir bikini ile dikkati kalça ve göğüslerinize çekmek. Belden itibaren farklı desenli mayolar vücudunuzun daha kısa görünmesini sağlayacaktır.

False