GeriModa Trendleri Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları

Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları

"Herkesle aynı kıyafetleri giymek zorunda değiliz. Kıyafetimizi küçük dokunuşlarla farklılaştırmak ve tarz bir kadın olmak bizim elimizde. İşte küçük dokunuşlarla kendi tarzınızı yaratmanın püf noktaları..."

Klasik paçalardan kurtulun

Düzgün kesilmiş, dikiş atılmış jean paçalarını; elinize bir makas alarak istediğiniz yerden kesebilirsiniz.

Ya da bu kadar uğraşmanıza gerek bile yok. Sadece buraya tıklayarak birbirinden tarz pantolonlara ulaşabilir ve bir tıkla satın alarak Kapıda Ödemeli Alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

Üstelik Kargo’nun Bedava olduğunu biliyor musunuz?

Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları

Ceket & Kemer Birlikteliği

Ceketleri mutlaka kemerle kullanın. Bu kemer illa da takım olması, yani ceketiin bir eşi olması gerekmiyor. Üzerinizdeki en dikkat çekici parça olarak kemeri seçebilirsiniz. Dikkat çeken kemer modelleri için http://www.defacto.com.tr/kadin/aksesuar-modelleri-kemer adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları

Paçaları gelişi güzel kıvırın

Bir diğer pantolon tarzı da kıvırmak! Ama öyle özene bezene yapılmış bir işlemden bahsetmiyorız. Öylesine kıvırın ve çıkın.

Saçı kazağın içine sokun

Saçınızı balıkçı yaka kazağın içerisine sokun. Dışarıdan bakıldığında saçlarınız farklı tarzda görünecek, aynı zamanda kendinizi sıcak hissedeceksiniz.

Kış bitmeden fırsatı yakalayın. Bu kazak ve daha fazlası için http://www.defacto.com.tr/kadin/ust-giyim-kazak adresini ziyaret edin!

Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları

Çanta taşımak

Şu aralar moda mini çantalar. Bu çantaları genelde uzun askılarından dolayı çapraz asıyorlar. Siz bir farklılık katın ve küçük saplarından tutarak, elinizde taşıyın.

Kemeri kıvırın

Kemeri tokasından geçirdikten sonra, kendi etrafında dolayın. İşte anında daha tarz görünmenin küçük ipuçlarından biri daha.

Fular ve Çanta

Aslında çok uzun zamandır gündem olan bir trend bu. Fuları sadece saçınızda ya da boynunuzda kullanmayın. Çantanızın sapını fular ile kaplayabilir, ya da sadece sapına bağlayarak tarz yaratabilirsiniz.

Tarz Sahibi Olmanın Püf Noktaları

Tüm bu detaylarla uğraşamam diyorsanız da tarz sahibi olmanın çok kolay bir yolu var.
http://www.defacto.com.tr/kadin adresine girin ve bir tıkla istediğiniz kıyafeti satın alarak çabasız tarz sahibi olun!

Kapıda Ödemeli Alışveriş ve Kargo Bedava imkanlarıyla kendinizi şımartın!