GeriEv Dekorasyon Sonbahar Dekorasyon Önerileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sonbahar Dekorasyon Önerileri

Sonbahar Dekorasyon Önerileri

"Sonbaharın gelmesiyle evlerimizde yepyeni bir dekorasyon tarzı oluşmaya başladı. İşte sonbahar için dekorasyon önerileri..."

Yaşadığımız şehir neresi olursa olsun, Eylül ayının gelmesiyle birlikte hepimiz sonbaharı az çok yaşamaya başladık. Bazı şehirler hala daha yaz mevsiminin o sıcak günlerini ve tatil havasını yaşamaya devam ederken, İstanbul'da özellikle akşamları kışa hazırlanma vakti geldiğini anlıyoruz.

Ağaçlar yenilenmek için eskilerinden kurtulurken bizim için harika dekoratif obje olabilecek yapraklarını hediye ediyorlar. Sonbaharın o rengârenk tonlarındaki yapraklar, kuru dallar, kuru meyve ve sebzeler masanızda, dresuarınızda, sehpanızda harika görüntüler yaratmanızı sağlayabilir. Bakın size bir kaç şık öneri. Yaratıcılığı, her zaman olduğu gibi size bırakıyorum.
Sonbahar Dekorasyon Önerileri
Büyük cam içindeki mumları her zaman çok beğenmişimdir. İri mumlarla birlikte içine yerleştireceğiniz kuru yapraklar ve çiçekler oldukça farklı bir görüntü yaratmanızı sağlayacaktır. Daha önce paylaştığımı hatırlıyorum, kullanılmış tarçın çubuklarını büyük mumlara sararak kendi kokulu mumlarınızı yaratabilirsiniz.
Sonbahar Dekorasyon Önerileri
Görsellerde gördüğünüz şekilde kuru birçok sebze ve meyveyi dekoratif amaçlı kullanmak mümkün. Ceviz, fındık, meşe palamudu... Hatta mercimek, fasulye, mısır aklınıza gelebilecek birçok şey olabilir.
Sonbahar Dekorasyon Önerileri
Kozalaklar kışın, özellikle yılbaşı döneminde, en fazla kullanılan dekoratif objeler. Onları doğal renklerinde kullanabileceğiniz gibi altta görüldüğü şekilde rengârenk de boyayabilirsiniz. Hasır veya bambu sepetlere de oldukça çok yakışıyorlar.Sonbahar Dekorasyon Önerileri