GeriModa Trendleri "Sıra dışı" Bir Marka: Pi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Sıra dışı" Bir Marka: Pi

"İlk kez 2002 yazında gençlerle buluşacak yeni erkek giyim markası "Pi", aykırı çizgileriyle sıra dışı bir koleksiyon sunuyor. Yalnıca Çarşı Mağazaları'nda satışa sunulan "Pi" koleksiyonu, kalıpların dışına çıkarak, erkek giyiminin klasik ve sert çizgilerinden farklı bir tarz yaratmayı hedefleyenlere sesleniyor."

Dünyadaki moda akımını yansıtan koleksiyonun, "woodstock" esintileri içeren Hippy-Chic temasında, dar kesimli bol paçalı jean pantolonlar, egzotik renk ve desenlerdeki lüks kumaşlarda üretilen kaftanı andıran uzun ve yakasız gömlekler, çiçek baskılı trikolar yer alıyor. Koleksiyonun, baharatlardan ilham alan kırmızı ve turuncu renklerine koyu mor, kiremit, açık mavi ve beyaz eşlik ediyor.

Yelken ve tenis kulübü giysilerini hatırlatan Riviera temasında, aplike cepli ve denim görünümlü ceketler ile ekose pantolonlar yer alıyor. Kırmızı, beyaz, mavi, pembe renklerin hakim olduğu koleksiyon, 80'lerin spor stilini yansıtarak, rahat giyimi tercih edenlere alternatifler öneriyor.

Doğu ülkelerine seyahat eden batılı film kahramanların giyim tarzını, 70'lerin çizgileriyle buluşturan, günlük giyime macera esintileri taşıyan Safari koleksiyonunda ise kapaklı cepli ve yamalı arazi kıyafetleri dikkat çekiyor. Gömlek ve pantolonlarda birbirine karışan şeritler, doğa tutkunlarına rahat ve şık bir tarz sunuyor. Yeşil rengin ağırlıklı kullandığı koleksiyonda beyaz, açık mavi ve açık sarı gibi doğal tonlar yer alıyor.