GeriKişisel Bakım Seksi kadının 5 kuralı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seksi kadının 5 kuralı!

Seksi kadının 5 kuralı!

"İşte kadının seksi görünmesinde en önemli 5 kural!"

Gözler: Kadın dişiliğini bakışlarıyla yansıtır. Güzel ve seksi bir kadının, anlamlı bakan ve gözlerini iri gösteren koyu renk göz makyajına her zaman ihtiyacı vardır. Araştırma sonuçları erkeklerin iri ve parlak gözlü kadınların seksi görünümü büyük ölçüde etkilediklerini ortaya çıkardı.

Seksi kadının 5 kuralı

Dudaklar: Seksilik denince akla gelen ikinci önemli unsur ise elbette dolgun görünen dudaklardır. Araştırmalar erkeklerin ince dudaklara sahip kadınların seksilik ile bağlantısız olduğunu, dolgun dudaklı ve düzgün dişlere sahip kadınların özellikle konuşma esnasında çok seksi göründüklerini ifade ettiklerini belirtiyor.

Seksi kadının 5 kuralı

Göğüs büyüklüğü: Her ne kadar bu konuyla ilgili anketler yapılarak, erkeklerin küçük göğüslü kadınları da sevimli bulduğu yönünde dedikodular çıksa da her 10 erkekten 8’i seksi ve güzel kadını, fazla olmamak kaydıyla iri göğüslü olarak tanımlıyor.

Seksi kadının 5 kuralı

Saçlar: Seksi kadın olmanın bir diğer kuralı ise uzun, temiz ve parlak saçlardan geçiyor. Bu konuda yapılan araştırmalarda erkeklerin % 78’i seksi kadının uzun ve doğal saç rengine sahip olması gerektiğini düşünüyor.

Seksi kadının 5 kuralı

Vücut: Son ve en önemli kural da düzgün vücut hatlarına sahip olmak… Bu konuda da araştırma sonuçları, erkeklerin büyük kısmının küçük popolu ve ince belli kadınların çok daha seksi göründüğünü, kilolu kadınların diğer dört kurala uygun olsa da asla seksi kabul edilmediğini ifade ettiklerini vurguluyor.

Seksi kadının 5 kuralı

Kadın Kanalları Editörü: Burcunur YILMAZ