GeriSaç Saç Lastiğiyle Harika Saçlar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saç Lastiğiyle Harika Saçlar!

Saç Lastiğiyle Harika Saçlar!

"Saçlarınıza fön çektirecek zamanınız yok mu? Bu durumda ihtiyacınız olan tek şey bir saç lastiği! İşte 30 saniyede yaratabileceğiz 4 farklı mucize saç modeli..."


1- Atkuyruğu şeklinde arkada sıkıca toplanan saçlar şık bir görünümü de garanti ediyor. Peki nasıl yapacaksınız? Saçlarınızı geriye doğru tarayın ve başınızın arkasındaki en üst noktada toplayın. Kalan kısa tellerinizi ise ıslak parmaklarınızla saçlarınıza yapıştırın.
Saç Lastiğiyle Harika Saçlar2- Örgü saçlar yazın en hit modelleri arasında şu sıralar. Özellikle de dağınık görüntüsüyle... Saçlarınıza parmaklarınızla hafifçe krepe yapın. Daha sonra tümüyle geriye doğru alıp düzensiz bir saç örgüsü uygulayın.
Saç Lastiğiyle Harika Saçlar
3- "Yataktan kalkmış" görüntüsünü yakalamak için tek yapmanız gereken saçlarınızı hafif yana doğru gevşek ve dağınık bir biçimde toplamak. Parmaklarınızla başınızın arka tarafında saçlarınızın diplerini krepe yapın. Ardından saçlarınızı yana doğru toplayarak lastikle sabitleyin. Saçlarınızın uçlarını da biraz dağıtabilirsiniz. Birkaç tutam saçınızı yüzünüze düşürebilirsiniz.
Saç Lastiğiyle Harika Saçlar
4- Basit topuz modeli aynı zamanda tam bir yaz saçı olarak öne çıkıyor. Saçlarınızı başınızın üzerinde avucunuzun içinde dağınık bir şekilde toplayın ve çevresini saç lastiğiyle tutturun. Daha dağınık bir görünüm için ise işlem sonunda parmaklarınızla birkaç tutamı topuzdan ayırabilir ve gevşek krepelerle hareketlendirebilirsiniz.Saç Lastiğiyle Harika Saçlar