GeriKişisel Bakım Pratik Cilt Temizliği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pratik Cilt Temizliği

"Sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey cildinizi temiz tutmak! "Ama bunun için vaktim yok" diyorsanız kozmetikçiler yine imdadınıza yetişiyor."

Kozmetik markaları, hava kirliliği ve benzeri dış etkenlerle kirlenen cildinizi birkaç dakika içerisinde kolayca temizlemeniz için size makyaj temizleme mendillerini sunuyor. Hem pratik hem de ekonomik çözüm sunan mendiller yüzünüzde yumuşak ve derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Her cilt tipine uyum sağlayan mendiller, cildin gözeneklerine nüfuz ederek ferahlık hissi veriyor. Ayrıca pratik ambalajlardaki bu ürünler, çantada da rahatça taşınabiliyor.

Nivea Visage makyaj temizleme mendilleri mikrosüngerli yeni dokusuyla cilt temizliğini kolaylaştırıyor. Yumuşak bir temizleme sağlayan ürün, alkolsüz yumuşak formülü ile cildinizin kurumasını önleyerek, size derinlemesine temizlenmiş taze bir cilt sunuyor. Ürün ayrıca tonik görevi de görüyor.

Fiyatı: 7 milyon lira

Uni Make-Up makyaj temizleme mendilleri, kullanım kolaylığı ve ekonomik fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Formülünde özel mikrokapsüle edilmiş E vitaminleri sayesinde cildi temizlerken besleyen ürün cildin doğal nem dengesini koruyor. Ürünün her paketinde 25 adet mendil bulunuyor.

Fiyatı: 3.5 milyon lira

Johnson's pH 5.5 üçü birarada makyaj temizleme mendilleri, temizleme sütü ve canlandırıcı tonik içeriyor. Ayrıca Johnson's makyaj mendilleri bayanların kısıtlı ve yoğun zamanlarında tek bir hamlede günlük cilt temizliklerini yapabilme imkânı sunuyor.

Fiyatı: 6.5 milyon lira

L'oreal Plenitude'ün makyaj temizleme mendilleri, cildi makyaj artıklarından temizleyerek sıkılaştırıyor. Ayrıca E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü ile makyaj temizliğini cilt bakımıyla birleştiriyor.

Fiyatı: 7.5 milyon lira