GeriEv Dekorasyon Minimalist Tasarımlar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Minimalist Tasarımlar

Minimalist Tasarımlar

"Evinizde renklerin gücünü kullanarak minimalist tasarımlar yaratın..."

Modern tarzlı, doğal , davetkar bir atmosfer yaratan parlak beyaz mobilyalar, dokulu kumaşlar ve desenlerin eklektik bir karışımıyla eviniz bambaşka bir havaya bürünecek.

Yaratmak istediğiniz modern hava için minimalist tasarımları tercih edin. Keskin ya da yuvarlak hatlı, sade ve tek renkli tasarımları merkeze alın ve detaylarda renklere ve desenlere yer verin. Aksesuarlarınızı ölçülü kullanmanız modern bir dekorasyonun en önemli kuralıdır. Simli, taşlı , abartılı aksesuarlar, küçük yastıklar ve çeşitli objeler yerine sade ama renkli aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Minimalist Tasarımlar

Son dönemlerde kıyafetlerde olduğu gibi ev dekorasyonu trendlerini de , karışık desenler, iç içe geçen uyumsuz renkler, bohem tasarımlar ve vintage mobilyalar oluşturuyordu.

Kıyafet modasının oryantal ve kitsch tasarımları terketmeye başlamasıyla birlikte ev dekorasyonunda da benzer yönelimler görülmeye başladı. Ev dekorasyonunda kullanılan, detaylı parlak objelerin yerini daha sade tasarımlar ve soft renkler alırken, tasarımların kullanışlılığı ön plana çıktı. Yerinden kımıldamayan büyük, ağır sehpalar, oymalı, altın varaklı tablolar ve boncuklu biblolar yerlerini ahşaba ve metale bırakırken ihtişamlarını da beraberinde götürerek bizlere sadeliğin dinlendirici özelliğini bıraktı.

Eğer siz de evinizde modernizm havası estirmek istiyorsanız işte size 10 öneri!

Minimalist Tasarımlar

Biblo mu şişe açacağı mı belli olmayan bu işlevsel tasarım mutfağınıza renk katacak! Bu müthiş dekorasyon objeleriyle yaratıcılığınızı konuşturun ve mutfağınızda modern ve eğlenceli bir ortam yaratın.

Minimalist Tasarımlar

Dekore ettiğiniz odaya küçük yastıklarla kolayca minimalist tarzı getirebilirsiniz. Bisiklet deseni ve siyahla beyazın çatışması bu yastığı ön plana çıkartıyor. Eğer dekorasyonda yastıklara yer vermek istiyorsanız, beş yastıktan ikisini desenli ya da baskılı diğerlerini ise düz kumaş kaplı tercih edin. İri desenli, resimli, seda baskılı yastık kılıflarını tercih ederseniz modernizmi daha kolay yakalayabilirsiniz.

Minimalist Tasarımlar

Birbirine uyumsuz renkler sizce de bir sanat köşesi oluşturabilir mi? Geometrik desenli tablolar duvarlarınıza hareket getirir.

Keskin çizgili, kontrast renkli tablolar, kübik tasarımlar yaratmak istediğiniz minimalist hava için ideal. Oryantal tasarımlardan uzak durmalısınız yoksa yakalamak istediğiniz modern tarza kavuşamaz ve ortaya hiçbir tarzı olmayan karmaşık bir dekorasyon çıkarırsınız.

Minimalist Tasarımlar

Bu tarz sarkıt lambaları odanın ortasına, yemek masasının üstüne yada evin girişine asabilirsiniz. Ev dekorasyonunuzda iddialı bir tarz yaratacaktır. Yuvarlak hatlı, renkli mika abajurlar ya da hafif renklendirilmiş cam tasarımlar modern evler için müthiş bir tercih!

Minimalist Tasarımlar

Bu modern tasarımlı sandalye ister çalışma masanızda ister oturma odasının bir köşesinde evinizin modern ve minimalist görünümünü tamamlamaya yardımcı olacaktır.

Minimalist Tasarımlar

Yalın hatlı ve işlevsel bu sehpalar günlük yaşantınızda size büyük kolaylık sağlayacaktır. Eski tarz sehpalarınız artık eskide kaldı. Oymalı, ahşap tasarımların yerini, oval hatlı, sade ve işlevsel tasarımlar alıyor. Hem evinizin şıklığını arttıracak hem de günlük hayatınızda size kolaylık sağlayacak tasarımları tercih etmelisiniz.

Minimalist Tasarımlar

Geleneksel Japon Tenugui havlularından ilham alınarak tasarlanan bu havlular minimalist evinize mükemmel uyum sağlayacaktır. Yumuşak renklere ve el yapımı görünümleri banyo ve mutfaklarınıza tarz katacaktır.

Minimalist Tasarımlar

Bu romantik mumlukları duvarlarımıza asarak muhteşem bir hava yaratabilirsiniz. Minimalist dekorasyon demek romantizme yer yok demek değildir. Duvarlarınıza asacağınız çeşitli mumluklarla minimalist evinize bir tutam romantizm ekleyebilirsiniz!

Minimalist Tasarımlar

Farklı dokular eviniz için muhteşemdir. Eğer uyumlu kullanmayı bilirseniz,farklı dokular evinize zenginlik ve değişiklik katar. Tüylü halılar minimalist tarzınızla uyum sağlayacak. Dekorasyondaki diğer detaylarda oryantalist tasarımlardan uzak durursanız tüylü halılar odanızda sıcak bir atmosfer oluşturacak.

Minimalist Tasarımlar

Minimalist tasarımları tüm eve yayın. Mutfağınızdan eski tarz ağır sandalyeleri kaldırın ve bu harika tasarımlara yer açın. Hem daha az yer kaplayacak hem de misafirleriniz sandalyelerinize iltifat etmekten kendilerini alamayacak. Bu eğlenceli ve işlevsel tasarımlar minimalist dekorasyonun göz bebekleri!

Minimalist Tasarımlar