GeriKişisel Bakım Makyaj Çantanızda Bahar Temizliği!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Makyaj Çantanızda Bahar Temizliği!

Makyaj Çantanızda Bahar Temizliği!

"Makyaj çantamız gittikçe büyüyor ve zamanla fermuarı kapanmaz hale geliyor değil mi? Öyleyse bahar temizliğinin tam zamanı!"

Pratik önerilerimize göz atarak kışı arkanızda bırakın, fazlalıklardan kurtulun, çok az harcama ile rengarenk bir bahara hazırlıklı olun.

Baharda hepimiz capcanlı bir ten, ışıl ışıl bakan gözler ve rengarenk dudaklar istemez miyiz? Ama bu kışın kullandığımız fondötenden nemlendiriye, rujdan fara kadar her şeyi değiştirmemiz demek... Makyaj çantamızın olmazsa olmazlarını belirleyerek hem karmakarışık, kocaman ve ağır bir çanta taşımak zorunda kalmayacak; hem de en ekonomik şekilde baharın canlılığını karşılayacağız. Hazır mısınız?Makyaj Çantanızda Bahar Temizliği

İlk adım biraz zorlayabilir, çünkü boş bir makyaj çantası ile başlıyoruz! Evet yanlış duymadınız, bütün kış kullandığınız malzemeleri bir kenara koyun ve boş tertemiz makyaj çantanızı koyun önünüze.

Makyaj Çantanızda Bahar TemizliğiNemlendirici; bahar ve yaz ayları için her gün kullanacağınız güneş korumalı bir ürün tercih edebilirsiniz.
Çok amaçlı balm; dudaklar, eller, kurumuş bölgeler için yoğun içerikli tek bir balm en pratik çözüm.

Makyaj Çantanızda Bahar TemizliğiÇok amaçlı balm; dudaklar, eller, kurumuş bölgeler için yoğun içerikli tek bir balm en pratik çözüm.

Makyaj Çantanızda Bahar TemizliğiFondöten; mevsimi düşündüğümüzde aydınlatıcı ve hafif yapıda olmasına özen gösterin.

Makyaj Çantanızda Bahar TemizliğiKapatıcı; göz altı ve lekeler için yine hafif yapılı bir ürün kurtarıcı olacak.

Makyaj Çantanızda Bahar TemizliğiBronzlaştırıcı pudra; yüzünüze boyut kazandıracak, ilkbahar ve yazın ışıltısını cildinize yansıtacak.

Makyaj Çantanızda Bahar Temizliği

Bu ürünler bahar ve yaz ayları için ihtiyacınız olan ışıltılı ve pürüzsüz cilde kavuşmanız için yeterli olacaktır. Sıra geldi maskara ve rujlara. Sevdiklerinizi önünüze koyun ve biraz inceleyin; yapısında bozulma, kokusunda değişiklik olanlarla vedalaşma zamanı! Unutmayın, maskaranızı her açtığınızda içine hava dolar ve ömrü kısalır, yapısı kullanımınıza göre 3 ile 6 ay arasında bozulmaya başlayacaktır. Kullanmaya devam ederseniz özellikle sıcak havalarda gözlerinizde alerjik reaksiyona sebep olabilirsiniz. Dudak ürünleri ise 6 ay boyunca yapılarını korur. 6 aydan sonra içerisinde bakteri üreyebilir ve renginde bozulmalar oluşabilir. Bahar ayları yeni renkler denemek için ideal değil mi zaten?Makyaj Çantanızda Bahar Temizliği

Makyaj çantamıza son olarak bahar ve yaz aylarında bakışlarımızı etkileyici gösterecek hacim veren bir maskara ile parlak canlı renklerde bir ruj attığımızda işlem tamam!
Parfümü unuttuk sanmayın, onu da değiştirmenin zamanı geldi. Kış aylarında kullandığınız yoğun kokuları bir süreliğine kenara koyup çiçeksi bahar notalarına merhaba deyin. Kokunuzun çanta boyunu makyaj çantanıza atabilirsiniz.
Hafifleyen makyaj çantanızla kıpır kıpır bir yaza hazırsınız!

Ezgi Mola'nın pürüzsüz ve ışıltılı cildinin sırrını keşfetmek ister misiniz? Tıklayın ve izleyin!