GeriMakyaj Makyaj çantanız yeni ürünlerle tanışıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Makyaj çantanız yeni ürünlerle tanışıyor

"Yeni bir döneme girerken makyaj çantanızı yeni ürünlerle doldurmanın zamanı geldi. İşte ünlü markaların bu yıl sizin için seçtikleri..."

Guerlain

Divinora 2003 koleksiyonunda özellikle maskaralar ağırlıklı olarak kendini gösteriyor. Kirpikleri daha uzun gösteren ve maksimum derecede kıvıran maskaralar gözlerin güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Koleksiyonda ayrıca canlı renkleriyle Divinora Radiant Colour Eye Shadows, Radiant Blush ve intense and Matt Lipstick'de bulunuyor.

Givenchy

Givenchy yeni sezon makyajında ten makyajı için Prisme Miroir Semi Libre'yi, gözler için Prisme Miroir Regard'ı, dudaklar için ise Laque Miroir Crystal'ı ve tırnaklarda ise Vernis Miroir'i öneriyor. Güneş öpücüğü görünümündeki tenlerin şeftali ve bakır tonlarıyla bütünleşmesi temasını işleyen koleksiyonda değişik renkler bulunuyor.

Shiseido

"Electriify" adını taşıyan koleksiyonunun ana temasını neon ışıkları ve rock-n-roll oluşturuyor. Koleksiyondaki yeni renkler karanlığın içindeki ışık parıltıları gibi dikkat çekiyor.

Cliniqoue

Clinique sezon makyajında Rich Texture Blush ve Colour Surge Lipstick'ler dikkat çekmeyi başarıyor. Bu ürünler yoğun ve göz alıcı renkler elde etmek için ideal gibi duruyor.

Christian Dior

Dior'un yeni sezon koleksiyonunda Dior Rouge, Dior Blush ve Palette Trio Fard a Paupieres yeni renkleri ve yeni ambalajları ile dikkat çekiyor. Gizemli ve cezbeden harmoni olarak iki farklı tarzda yaratılan ürünler her zevke ve her yaşa hitap etmeyi başarıyor.

Estee Lauder

Estee Lauder'in yeni sezonunda Püre Color Viniy rujlar ve Artist Pencil for Lip&Eye muhteşem renkleri ile bütün gözleri üzerine çeviriyor. Yumuşak kayan dokuları ile kolayca uygulanan bu ürünler pürüzsüz bir his bırakıyor. Ergonomik ve renkli ambalajları ile bu ay piyasaya çıkacak olan ürünler keyifli bir makyajın anahtarı gibi gözüküyor.

Chanel

Chanel'in yeni koleksiyonunda birbirinden farklı renkler ve yapılar dikkat çekiyor. Double Contraste Palm isimli ve dört farklı tondaki ruj, Levres Scintillantes fırçalı rujlarındaki Starlette ve Pin-up, ojelerdeki Showgirl ve Rockstar yeni renklerle karşımıza çıkıyor. Chanel kalitesini ve tarzım makyajda yaşamak isteyenler bu ürünleri deneyebilirler.