GeriAlışveriş Konfor ve İpeksi Pürüzsüzlük Bir Arada!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Konfor ve İpeksi Pürüzsüzlük Bir Arada!

Konfor ve İpeksi Pürüzsüzlük Bir Arada!

"Gillette Venus, Amerika’nın önde gelen cilt bakım markası Olay ile güçlerini birleştirerek yepyeni bir ürün geliştirdi. Olay içerikli jel barlara sahip Yeni Gillette Venus Comfortglide Olay, kadınlara ipeksi pürüzsüzlük ve konforu bir arada sunuyor. Gillette Venus ailesinin en yeni ürünü 1 Ağustos’ta Konforlu Pürüzsüzlük etkinliğinde tanıtıldı."

Dünya çapında kadınlar için özel olarak üretilen ilk tıraş bıçağı markası Gillette Venus geniş ürün portföyü ve yenilikçi ürünleriyle kadınları acısız ve zahmetsiz mükemmel pürüzsüzlükle buluşturmaya devam ediyor.

Gillette Venus ailesinin en yeni ürünü Gillette Venus Comfortglide Olay #KonforluPürüzsüzlük temasıyla 1 Ağustos Perşembe günü, Denebunu Secret Garden’da tanıtıldı. Acılı ve zahmetli yöntemleri rafa kaldıran Gillette Venus yepyeni ürününü tüketicilerine sundu. Kadınları hayallerindeki pürüzsüz cilde, konforla ulaştırmayı hedefleyen Gillette Venus Comfortglide Olay’in tanıtımına basın camiasından birçok isim katıldı.

Konfor ve İpeksi Pürüzsüzlük Bir Arada

Çoğu kadın konforlu bir tıraş ve kendilerini rahat hissettikleri pürüzsüz bir cilt arasında seçim yapmak zorunda hissediyor. Gillette Venus yepyeni ürünü ile bu seçimi ortadan kaldırıyor.Yeni Gillette Venus Comfortglide Olay, 5 bıçağı ve Olay içerikli jel barlarıyla hem konforu hem de ipeksi pürüzsüzlüğü bir arada sunuyor. Olay jel barlar suyla aktifleşerek tıraş bıçağının ciltte rahatça kaymasını sağlarken, aynı zamanda cildin etrafını sararak nem kaybını da önlüyor.

Başlıkta yer alan 5 bıçak da daha yakın bir tıraş sağlayarak ekstra pürüzsüzlük vadediyor.