GeriMakyaj Kırmızı rujun nasıl sürüldüğünü öğrenin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kırmızı rujun nasıl sürüldüğünü öğrenin!

Kırmızı rujun nasıl sürüldüğünü öğrenin!

"Kusursuz bir makyajın en can alıcı ve en önemli bölümü rujdur. Güzelliğinize güzellik katar ve size canlılık verir. Söz konusu kırmızı rujsa o zaman bilmeniz gereken şeyler var!"

Kırmızı ruj sürerken, dağılmasını önleyebilmek için önce bir kat nemlendirici kullanarak dudak hatlarınızı belirginleştirin.
Kırmızı rujun nasıl sürüldüğünü öğreninKırmızı ruju; dudak çerçeve dışına taşırmadan sürmek için fırçadan yardım alabilirsiniz. İnce uçlu fırçalarla dudakların dış çevresini doldurup iç kısmını rujun orijinal ucuyla boyayabilirsiniz.

Makyajınızda kırmızı ruj kullandığınızda göz makyajınızı ve yanaklarınıza sürdüğünüz allığın miktarını en aza indirin.
Kırmızı rujun nasıl sürüldüğünü öğreninDudaklarınızın daha ilgi çekici ve daha dolgun görünmesini istiyorsanız, kırmızı ruj sürdükten sonra sadece üst dudağınızın ortasına şeffaf renkte dudak parlatıcısı sürün. Dudaklarınızın ışıltıyla parlayacaktır.

Günlük hayatta kırmızı ruj seçimini mat renkli olanlardan yana kullanın. Göz makyajınızda ise krem ve bej renkte farları tercih edebilirsiniz.
Kırmızı rujun nasıl sürüldüğünü öğreninRujunuzu kalıntı bırakmadan temizlemek istiyorsanız, makyaj mendillerini kullanabilirsiniz. Temizlemeden sonra dudaklarınızdaki nem oranını korumak için yoğun nemlendirme sunan dudak balmlarını kullanabilirsiniz.