GeriEv Dekorasyon İlk randevuda ne giyilir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlk randevuda ne giyilir?

İlk randevuda ne giyilir?

"Bu hafta sonu yeni erkek arkadaşınızla randevunuz var ve heyecanlısınız. Ancak birçok kadının düştüğü tuzağa siz de düşmeyin..."

Erkekler tarafından beğenilmek her kadının hoşuna gider. Bizim sevmediğimiz aksesuarlar, kıyafetler olduğu gibi onların da moda bile olsa görmekten hoşlanmadığı şeyler var. Bütün dolabınızı değiştirmeyin elbette, sizin de kendi zevkiniz ve tarzınız var ancak özellikle ilk görüşmelerde giyeceklerinize biraz daha dikkat ederseniz, daha iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.

İlk randevuda ne giyilir

Üzülerek söyleyelim ki kürkten hiç haz etmiyorlar. Özellikle ayakkabılarda kullanılan kürklere karşı büyük bir antipatileri var. Dikkati üstünüzde toplamakta hiç zorlanmayacağınız kıyafetlerden hiç hoşlanmıyorlar. Mini etekler, derin dekolteli üstler özellikle ilk buluşmalar için pek hoşlarına giden parçalar değil. Ama bu tamamen kapalı giyinin demek de değil. Bir parça açıklık her erkeğin hoşuna gidecektir. Renkli elbise giyen kadınlara bayılırlar. Renkli elbise kadınsı görünüşü ve davranışı arttırır ve erkekler için çok çekicidir.

İlk buluşmaya giderken yapılan kıyafet hataları

Birçok araştırma ve deney yapıldı, kitaplar yazıldı ve çıkan sonuçlar, erkeklerin gözüyle aşık olan varlıklar olduğunu kanıtladı. Erkekler, çekici bulduğu kadınlarla ilişki yaşamayı tercih ediyorlar. Yalnız kimsenin açıklamadığı bir konu var; Erkekler kadınları nasıl algılıyor ve nasıl görünmelerini istiyorlar? Bir erkek için güzel, çekici, göz kamaştırıcı kadın ne demek?

İlk randevuda ne giyilir

Erkekler, kıvrımları sever. Tekrar söyleyelim illa göğüs dekoltesi olan ya da göğüs çatalınızı gösteren kıyafetler giymek zorunda değilsiniz. Ayrıca ilk buluşmanızda teninizi çok fazla gösterecek şeyler giymeyin, erkekler görerek karar verdikleri için sizi seks objesi olarak algılayabilirler.