GeriEv Dekorasyon Home office önerisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Home office önerisi

Home office önerisi

""Apartman dairemi home ofis olarak kullanmakistiyorum. Fakat odamı bölmek için yeterli alanım yok. Ofisgörünümüne sahip olmadan çalışma masası için herhangi bir öneriniz var mı?" diyorsanız işte size cavabı:"

"Apartman dairemi home ofis olarak kullanmakistiyorum. Fakat odamı bölmek için yeterli alanım yok. Ofisgörünümüne sahip olmadan çalışma masası için herhangi bir öneriniz var mı?" diyorsanız işte size cavabı:

Çalışma masalarının evlere çok yakıştığını düşünüyoruz. Bu masalar taşınabilir bilgisayarlar için geniş kullanım alanı sunuyor. Bizim favorimiz iki çekmeceli olan modeller. Bu tipmodeller hem kullanışlı ve hesaplı, hem de şık olur. Ayrıca küçük alanlarda birden çok işi yapma imkanı sunuyor.

Anahtarlarınız, cep telefonunuz gibi eşyaları çekmecede saklayabileceğinizden, bu masa sizin için uygun olabilir. Bu tip masaları ister yemek masası, ister altında şık bir tabure koyarak yatak ucunda etejer olarak da kullanabilirsiniz.

Zamanınızın büyük kısmını çalışma masası üzerinde geçiriyorsanız tabureden çok tekerlekli ergonomik bir sandalye seçmek size daha rahat çalışma imkanı sunacaktır. Yazıcı, modem gibi ürünlerin kablosuz seçeneklerini düşünün. Çünkü onları masanızdan uzakta da kullanabilirsiniz. Böylece yaşam alanınızdaki karmaşadan kurtulabilirsiniz.

evdose.com