GeriKişisel Bakım Hızlı kadınların hızlı güzellik sırrı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hızlı kadınların hızlı güzellik sırrı

"Yoğun çalışan, günün temposunda kendisi için yeterli vakit ayıramayan, yorgunluğun ve yılların verdiği izlerden bir türlü kurtulamayan tüm kadınlar için, çok daha yenilikçi bir çözüm yolu var."

Güzel bir cilt için saatler ayırmak mı? Asla...
Günde sadece bir kaç saniyenizi ayırarak, yaşınıza göre formüle edilmiş olan Imedeen ürünlerinden kullanarak cildinize destek olabilir, kırışıklıklara karşı verdiğiniz savaşı kazanabilirsiniz.

Klasik kremler gibi cildin sadece üst katmanları yerine içeriden destekleyen Imedeen ürünleri, ciltteki ışıltı ve nemi artırmaya, ideal esneklik ve tazelenmiş kadifemsi dokuya ulaşmaya destek oluyor. 3 aylık düzenli kullanım ile, derin çizgilerde ve kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlamaya yardımcı oluyor.

Dünyada ilk defa ve sadece Imedeen'in içeriğinde yer alan, nutri kozmetik alanında bir devrim niteliğinde olan denizden gelen mucize Marine Complex'in, cilt esnekliğini artırdığı, dermis tabakasını kuvvetlendirdiği ve cilt nemini %30 oranında yükselterek dengelediği de bilimsel araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır.

Danimarka'da üretildiği 1991 yılından bu yana, dünyanın 1 numaralı anti aging cilt bakım tableti Imedeen'in, sadece seçkin eczanelerde bulunan ürünlerinin fiyat aralığı 105 ile 170 TL arasında değişiyor.

Uluslararası pek çok ödüle sahip, Imedeen ürünleri; gençleşmeye katkı sağlar, kırışıklıklara karşı cildin savunma sistemini güçlendirir, ciltteki nem oranını arttırır ve tüm gün cildi besler.

Her ürün herkese uymaz. Yaşına göre bakım!
30 yaş ve üzeri kadınların kullanımına uygun olarak üretilen Imedeen Derma One™, 40 yaş ve üstü kadınlar için üretilen Imedeen Time Perfection™ ve 50 yaş ve üstü kadınların kullanımına sunulan Imedeen Prime Renewal™, yüz ve vücudun nem dengesini artırarak korurken; derin çizgilerde ve kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlamaya yardımcı olur. Ciltteki serbest radikallerin olumsuz etkilerini nötralize eden ve cilde esneklik kazandıran Imedeen, özel anti aging formülünün yanı sıra içeriğindeki doğal özlerle cildinizi içeriden besleyerek, sıkılaşmasına ve UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmanıza da ekstra katkı sağlar.

Gençleşmenin formülü Imedeen tabletler tüm seçkin eczanelerde!