GeriModa Trendleri Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi

Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi

"Her kadının stil ve giyim ile ilgili küçük birkaç sırrı vardır. İşte bunlar da Monostilo’nun moda sırları! Karşınızda her kadının bilmesi gereken 8 küçük moda hilesi!"

Baştan aşağıya siyah giymenin ince gösterdiğini herkes biliyor mu dediniz? Peki, tüm renklerin koyu tonlarının aynı etkiye sahip olduğunu söylersek? Baştan aşağıya tek bir renk giydiğinizde vücudunuzda kesinti olmayacağı için hem daha uzun hem de daha ince görünürsünüz. Gömleğinizin üzerine kazak giydiğinizde yarattığı potluk sinir bozucudur. Üstelik içindeki gömlek desenli ise o desenlerde kazağınızdan belli olur. Çözüm ise; gömleğinizin üzerine askılı bir badi ve sonra kazağınızı giymekte saklı!Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi

Korse kullanmak yerine kalın kemerleri tercihe edebilirsiniz. Bel bölgenizi en az bir korse kadar toparlayacaklardır. Ancak yerleri tam beliniz olmalıdır daha aşağıda kalçalarınızın daha geniş görünmesine neden olurlar. Yağlı saç günleri için fırçanıza dökeceğiniz talk pudrası kesinlikle kurtarıcı olacaktır. Daha şık bir yöntem ise saçınıza bandana şeklinde takacağınız ipek bir eşarptır!Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi

Yüksek bel pantolonlar daima boyunuzu daha uzun gösterir ancak hem yüksek bel hem de İspanyol paça bir pantolon denerseniz hem ince hem de uzun görünmeniz garantidir.Yuvarlak kesimli ayakkabılar ayaklarınızı daima daha küçük gösterir. Özellikle yuvarlak burunlu bot modelleri ile ayaklarınız daha zarif ve küçük duracaktır.

Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi

Çanta alırken dikkat edilmesi gereken şey onun boyunuz ile orantısıdır. Büyük bir çanta gerçekten uzun boylu değilseniz kısa ve basık gösterir. Uzun boylular için de tam tersi geçerlidir. İnce çoraplar genellikle ayakkabılar içinde gerilir ve burun kısımlarından yırtılırlar. Bunu engellemek için çorabınızın içine önce açık ten rengi dikişsiz bir patik çorap giyebilirsiniz.

Her Kadının Bilmesi Gereken 8 Küçük Moda Hilesi