GeriModa Trendleri Doğal ve cazibeli güzel; Jessica Biel
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Doğal ve cazibeli güzel; Jessica Biel

Doğal ve cazibeli güzel; Jessica Biel

"Hollywood'un en çok tanınan yıldızlarından biri Jessica Biel. Ancak biz onu özel yaşamından çok yaptığı işlerle görüyoruz. Bu durum onun, özel hayatı ile iş hayatı arasındaki çizgiyi çok iyi ayarlamasından kaynaklanıyor."

Jessica Biel'in stilini ikiye ayırdığını söyleyebiliriz: İş hayatı ve özel hayatı olarak. Biel'in ünlü bir aktris olduğunu göz önünde bulundurursak, elbetteki Hollywood'un gerektirdiği bir stile ayak uydurması gerekiyor. Ancak Jessica'yı birçok meslektaşından ayıran şey, onun bu görkemli stilini kendi doğal ve sade tarzıyla çok başarılı bir şekilde kombinleyebilmesi...

Doğal ve cazibeli güzel; Jessica Bielİş hayatı - Hollywood stili

Ünlü bir yıldız olduğunuzda, film galalarına, davetlere ve ödül törenlerine katılmanız beklenir. Doğal olarak bu yerlere kot pantolon ve deri ceketinizle gidemezsiniz. Hollywood'un, daha doğrusu çalışan, görkemli Hollywood'un giyim kodlarını benimsemeniz gerekir. Bunun yolu da tuvaletlerden ve stilettolardan geçer.

Doğal ve cazibeli güzel; Jessica Biel

Jessica Biel, kendi tarzını bu gösterişli giysilere yansıtmayı çok iyi beceriyor. Dantel detaylar ya da uzun sade tek renk asil görünümlü elbiseler, Jessica'nın hem sade, hem de şık olmasını sağlıyor. Bu tarzı korurken, Jessica Biel'ın güvendiği birkaç tasarımcı var, bunların başında da Oscar De La Renta geliyor. Modacının sade ama gösterişli tarzı, Jessica Biel'e çok iyi uyum sağlıyor. Biel'ın güvendiği diğer tasarımcılar ise; Giambatista Valli, Diane Von Furstenberg ve Türk modacı Erdem.Özel hayatı - Jessica stili

İşinin gerektirdiği gösterişli giysilerin aksine, Jessica Biel'in kişisel yaşamında tercih ettiği giysiler çok sade ve gösterişten uzak. O kadar ki güzel yıldızı çoğu zaman spor giysileri içinde ve sıfır makyajlı görebilirsiniz.

Doğal ve cazibeli güzel; Jessica Biel

Jessica Biel, tam bir kot tutkunu. Kot etekler, pantolonlar ve ceketler Biel'in vazgeçilmezleri. Bunun yanı sıra üzerinde sıklıkla görebileceğiniz The Row ve William Rast deri ceketleri güzel yıldızın spor stiline çok iyi uyum sağlıyor.

Biel özel hayatında topuklu ayakkabılardan mümkün olduğunca uzak duruyor. Hatta Sergio Rossi babetleri ve Stuart Weitzman düz ayakkabılarını neredeyse ayağından hiç çıkarmıyor. Vazgeçemediği diğer aksesuarları ise Jimmy Choo çantası ve ufak Jerome Dreyfus çantası... Bir de tabii ki spor ayakkabıları.

Moda Kanalları Editörü: Burcunur YILMAZ