GeriKişisel Bakım Ciltteki lekelere son!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ciltteki lekelere son!

"İyi bir leke giderici ürün sadece lekenin rengini açmakla kalmamalı. Tüm cildi aydınlatarak cilde eşit bir renk vermeli. Glikolik asit, son yıllarda, pigmentasyon lekelerini gidermek için kullanılan en etkili maddelerden biri. Bunun nedeni glikolik asidin birden fazla fonksiyonla lekelerle savaşması."

Md Formulations Vit-A-Plus Illuminating Serum

E ve C vitamini, üzüm çekirdeği ekstresi ve meyan kökü, allontain, papatya ekstresi, retinal ve glikolik asit gibi lekelerle savaşta etkili maddeler içeriyor. Serum, bu özelliğiyle melanin sentezini düzenliyor, cilt rengini açıyor ve cildi derinlemesine nemlendiriyor.

Phytomer Whiteclat Masque Eclaircissant

Biyoenzimatik ekstereler içeren maske, cilt tonunu eşitlemek ve pigmentasyon lekelrini gidermek için kullanılıyor.

Md Formulations Vit-A-Plus Illuminating Masque

Md Formulations Vit-A-Plus Illuminating Serum gibi Illuminating Masque da çok fonksiyonlu formülüyle cilde eşit renk veriyor pigmentasyon lekelerini gideriyor ve cildi nemlendiriyor.

Guinot Newlight Masque Blancheur

Pigmentasyon lekelerine kısa sürede, acil bir çözüm getiren özel bir ürün. Sadece birkaç dakika içinde cildin daha berrak ve lekesiz bir görünüme kavuşmasını sağlayan maske ciltteki pürüzsüzlükleri de gideriyor. Haftada 1 ya da ayda 2 kez kullanılabiliyor.

Guinot Newlight Crème Blancheur

Cildin rengini açan ürün doğal pigmentasyon sürecini de yavaşlatıyor. Cilt tonunu düzenleyen Guinot Newlight Crème Blancheur, cildi nemlendirirken dış etkenlere karşı da koruma sağlıyor.

Phytomer Whiteclat Nuit

Özel nemlendirici formülüyle gece kullanımı için uygun olan Phytomer WhitEclat Nuit, pigmentasyon lekelerine yüksek performanslı bir çözüm getiriyor. Bu lekelrin görünümünü hafifletiyor ve cilt tonunu eşitliyor.

Guinot Newlight Serum Blancheur

İnatçı pigmentasyon lekeleriyle savaşmak için ideal bir ürün olan Gıinot Newlight Serum Blancheur, lekesiz, nemli ve parlak bir tene kavuşmanızı sağlıyor. Ürün 1 aylık bir yoğun bakım için kullanılabiliyor.

Kaynak: Formsante