GeriKişisel Bakım Cildiniz altın değerinde!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cildiniz altın değerinde!

"Altın, cilt bakımına olumlu katkıları nedeniyle kozmetik sektörünün gözbebeği haline geldi. Kırışıklıkları azaltma ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırma özelliği, şimdilerde aksesuarlardaki ihtişamını bile gölgede bırakıyor!"

Başarı, güzellik ve sonsuzluğun simgesi olarak tanımlanan altın, aynı zamanda dünyanın en eski 10 elementinden biri olarak biliniyor. Kaldı ki bugüne kadar bu değerli metalin yerini alabilecek kalitede taklit üretmek de mümkün olmadı. Altın, pahalı bir aksesuar olmasının ötesinde, aynı zamanda tıpta da oldukça sık kullanılan bir maden. Hücre yenileyici ve tazeleyici özelliklerinin dışında stresi azaltması, kasları gevşetmesi ve ağrıları hafifletmesi onu vazgeçilmez kılıyor.

Bu yaz ciltler altın tonlarına bulanıyor
Fondöten, aydınlatıcı ya da pudra... Altın bronzlaşmış ciltlerde belirgin bir şekilde kendini gösteriyor. Diğer renklerle de kolaylıkla bir araya gelebilen altın tonları, aynı zamanda ciltte doğal görünümün de anahtarı.

Bu rengin, kullanılırken en az kendisi kadar güçlü başka renklere ihtiyacı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Aksi halde makyaj silik bir görünüm alacaktır. Bu yazın üçlüsü ise siyah maskara, koyu eye-liner ve altın tonlarındaki farlar...