GeriModa Trendleri Çantanız karakterinizin aynası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çantanız karakterinizin aynası

"Biz kadınların varsa yoksa en büyük merakı, tutkusu, kurtarıcısı ve sırdaşıdır çantalar. Çanta da aynen sevgiliniz gibidir, asla yanınızdan ayıramazsınız, ayırmak istemezsiniz. Kimileri cep kadar bir çantaya tüm hayatını sığdırırken, kimiler ise torba büyüklüğünde çantalara halen sığamadığından yakınır."

Bir kadının çantası kişiliğininde aynasıdır aslında. Bakalım sizin çantanız hangi karaktere uyuyor?

Mükemmeliyetçi

Titiz ve düzen hastası insanların çantaları da genelde modadan uzak, yalın, sade ve erkeksi tarzda olur. Genelde bu tip kadınlar, uzun askılı, kare veya diktörgen modelde ve düz renklerde çantaları tercih ederler.

Hantal

Yapışmış, ezilmiş sakızlar, geçmiş telefon faturaları, asla ilk anda bulunamayan cep telefonları ve anahtarlar size yabancı gelmiyorsa, maalesef çantanızda hiç çekici gelmeyecektir. Size önerimiz hemen çantanızı değiştirip, bol gözü ve cebi olan daha kçük bir çanta taşımanızdır. Hem pratik hem de şık görünecek çantalarla hantal olmaktan da kurtulursunuz.

Sıradışı

Sıradışı olmak, farklı olmak sizin tarzınız. Siz asla klasik görünmek istemiyorsunuz, kurallar ise asla size göre değil. Bir iş toplantısına neredeyse plaj çantanızla gidebilirsiniz. Ama ne yazık ki artık çocuk ruhunuzu biraz geride bırakmanın zamanı geldi . Size renkli ve büyük boy çantaları önerebiliriz. Sapları kısa olanını tercih ederseniz, omzunuza asmanıza gerek kalmaz ve elinizde taşıyabilirsiniz.

Koket

Küçük kadınlar her zaman daha makbuldurlar bunu unutmayın! Audrey Hepburn'u hatırlasanıza, sadece erkekleri mi , tüm kadınların da idolü olmuştu adeta. Küçük çantaların hep gece için ideal olduğu söylense de son zamanlarda gündüzleri de tercih edilmeye başlandı biliyorsunuz. Önemli olan siz o küçücük çantaya gerçekten çok şey sığdırabiliyorsanız, takdiri hak ettiniz demektir.