GeriKoleksiyonlar Bu elbiseye herkes bayılıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu elbiseye herkes bayılıyor

Bu elbiseye herkes bayılıyor

"Stella McCartney'nin garip kesimli ve desenli elbisesinin farklı versiyonları, Hollywood yıldızları arasında vazgeçilmez hale gelmiş durumda."

Bu elbiseye herkes bayılıyorŞarkıcı Leann Rimes'ın dün gece gerçekleştirilen American Country Music Awards törenine katılırken giydiği Stella McCartney tasarımı elbise birden bize çok tanıdık geldi. Daha sonra Aynı elbisenin farklı varyasyonlarını Nicole Kidman, Brooklyn Decker, Gwyneth Paltrow gibi ünlülerin üzerinde de gördüğümüzü hatırladık.

Bu elbiseye herkes bayılıyorOscar ödüllü yıldız Nicole Kidman ise aynı elbisenin yere kadar uzun bir başka versiyonunu geçtiğimiz yıl Nashville Tenesse'de düzenlenen BMI Country müzik ödülleri töreninde giymişti.

Fakat usta aktris Nicole Kidman aynı elbisenin çok daha sofistike ve elegan görünümlü bir versiyonunu tercih ederken, Leann Rimes dekolteli, mini bir model giymeyi tercih etti.

Bu elbiseye herkes bayılıyorStella McCartney tasarımı olan "Fitzroy" farklı renklerde ve modellerde mevcut ve ortalama 3825 dolardan satışa sunuluyor. Tasarımcı McCartney'in yakın arkadaşı olan Akademi Ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow, elbisenin mavi renkli bir modelini geçtiğimiz yıl özel bir davette giymişti.

Bu elbiseye herkes bayılıyorModel ve oyuncu Brooklyn Decker da elbisenin hayranlarından. Elbisenin siyah renklisini yeni filmi Battleship'in tanıtım turlarından birinde giydi.