GeriAşk Bu aşklar karın doyuruyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu aşklar karın doyuruyor

Bu aşklar karın doyuruyor

"'Aşk karın doyurmaz' diyenlerin aksine sanat dünyasında yaşanan aşklar çiftlerin karnını doyuruyor."

Eğer sevgililerin ikisi de ünlü ve popüler ise firmalar onlara reklamda oynamaları için kesinlikle teklif götürüyor. En gözde ve birbirine en çok yakışan sevgilileri reklam kampanyalarında oynatmak için deyim yerindeyse sıraya giren firmalar, medyatik çiftlerin uçuk fiyatları karşısında da pes etmiyor. Gelen teklifler karşısında kayıtsız kalamayan çiftlerse; kamera karşısına geçip, sıcak ve samimi pozlar vermeyi kabul ediyor. Çok azı teklifleri kibarca geri çeviriyor. İşte firmaların peşinden koştuğu medyatik çiftler.

Cola Turka ile başladılar

Yıllardır birlikte olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftine ilişkileri boyunca teklifler yağdı. Çift, bu teklifler arasından Cola Turka'yı tercih etti. Reklam filminde oynayan çift, çekimler sonunda kazandıkları parayı gizlemeyi tercih etti. Bu reklam sonunda çifte gelen teklifler arttı. İnce eleyip sık dokuyan Şener ve Kutluay, iyi bir teklif olursa birlikte kamera karşısına geçmeyi düşünüyor.

Sevgili Tony de objektifleri sevdi

Pınar Altuğ ve Tony Teodorokis çifti ilişkilerinin başlarında objektiflerden kaçarak ilişkilerini sürdürdü. Sonrasında çift, kaçamak buluşmalara son vererek aşklarını onlarca kamera ve fotoğraf makinesi önünde yaşama kararı aldı. Her yaptıkları olay olan bu çift, kısa sürede firmaların da dikkatini çekti. Çifte ilk teklif bir saat markasından geldi. Pınar ve Tony, iş karşılığında sadece 4 bin dolar değerinde iki saat aldığını söyledi. Fakat çiftin bu işten büyük paralar kazandığı ve bunu maliye yüzünden sakladıkları konuşuluyor.

Onlar kaymağını iyi yedi

Tuğçe Kazaz ve Kenan Doğulu da iyi bir çift olmanın ayrıcalıklarından yararlandılar. İlişkileri geçtiğimiz yaz başında biten çift, birlikteliklerinde ise firmaların gözde ismi oldu. Derimod'un yaz ve kış katolog ve afişlerinde yer alan çift, bu çekimlerden ne kadar aldıklarını ise gizli tuttu.

Jean firmaları peşlerinde

Aysun Kayacı ve Emre Aşık çifti, şimdiye dek beraber bir projede yer almadı. Birbiri ardına teklif aldıklarını belirten Kayacı, "Biz çok pahalı bir çiftiz" demekten kendini alamıyor. Aysun özellikle jean firmalarının peşlerinde olduğunu söyleyerek, "Spor giyimden özellikle de jean firmalarından teklif alıyoruz. Ama fiyatımız pahalı geliyor. Bunu bahane ederek teklifleri çevirmenin en kibar yolunu bulduk."

Makarnacılar bu çifti istiyor

Tülin Şahin, sevgilisi Mehmet Özer'in kendisine makarna yaptığını ve bu makarnayla birlikte aralarında bu mükkemmel aşkın doğduğunu açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından makarna firmaları çiftin peşine düştü. Tülin Şahin, "İyi bir teklif gelirse kabul ederiz" diyor ve ekliyor: "Hoş bir anı olarak kalır. Birlikte çok iyi çalışacağımıza eminim." Sanırız Şahin, çok yakında sevgilisiyle kamera karşısına geçeceğinin sinyalini veriyor.

Filmde başrol kaptılar

İlişkileri henüz çok yeni ama iki taraf da medyatik olunca gündemden düşmez oldu manken Şenol İpek ile Şebnem Schefer... Özellikle tanıtımlarda birlikte olmaları istenen çiftin, bu ilişkiyle fiyatı da arttı. Tanıtımlara sıcak bakmayan çift, bir sinema filminde ise başrol kaptı. İki sevgiliyi canlandıracak aşıklar şu aralar bu ilişkinin meyvelerini topluyor.

False