GeriEv Dekorasyon Banyolara Tasarımcı Etkisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Banyolara Tasarımcı Etkisi

Banyolara Tasarımcı Etkisi

"Banyonuzun sadeliğinden usandıysanız, biraz hareket katmanın zamanı gelmiş demektir..."

Tasarımcı eli değmiş banyolara özeniyorsanız, aynı etkiyi sizin de gerçekleştirmeniz hiç de zor değil. Aksesuar ve renklerin küçük dokunuşlarıyla, banyonuz nasıl bir hal alacak diye merak ediyorsanız, bu sayfalarda biraz duraklamanız gerekecek.

Önce
Bir banyo dolabı ve aynadan oluşan kombinasyon, beyaz renk duvarın önünde konumlanmış ve sade hatlara sahip. Bu haliyle oldukça yalın bir görünüm sergiliyor.

Banyolara Tasarımcı Etkisi

 

Duvar kağıdı
Banyolarda son zamanlarda tercih edilen duvar kağıdı, doğru seçildiğinde uzun süre sağlamlığını koruyabiliyor ve mekanda değişik bir etki yaratmanıza yardımcı oluyor. Turuncu renkteki desenli duvar kağıdı, aynanın arkasında kalan duvara yapıştırıldı ve duvarın hareket kazanması sağlandı.

Banyolara Tasarımcı Etkisi

Metal havlu askısı
Havlularınızı duvara asabileceğiniz gibi ayaklı askılardan da yararlanabilirsiniz. Metal ayaklı havlu askısı iki sıradan oluşuyor ve aynı anda birden fazla havlu asmanızı sağlıyor.

Banyolara Tasarımcı Etkisi

Aksesuar
Doğal taş, metal ve plastikten oluşan aksesuarları bir arada kullanarak, banyoda çeşitliliği artırabilirsiniz. Mermer sıvı sabunluk, metal ve plastik karışımı sabunluk ve doğal taştan oluşan pamukluk bu banyoda kullandığımız aksesuarlardan. Mumlar ise banyoda hem görselliği artırdı hem de kullanışlı birer eleman haline dönüştü.

Banyolara Tasarımcı Etkisi

Sonra
Yeşil ve turuncu renkler baz alınarak tasarlanan banyoda taş ve metal gibi doğal malzemelerden yapılmış aksesuarlarla plastik aksesuarlar bir arada kullanıldı. Renklerle banyoya hareket kazandırıldı. Duvara turuncu renkte desenli duvar kağıdı yapıştırılarak mekanda doluluk sağlanmış oldu.

Banyolara Tasarımcı Etkisi