GeriKişisel Bakım Ayaklarınız bu ilgiyi hak ediyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ayaklarınız bu ilgiyi hak ediyor!

Ayaklarınız bu ilgiyi hak ediyor!

"Bakterileri engellemek için düzenli ayak bakımı şart!"

Ayakların gün boyunca ayakkabılarımızın içinde kapalı kalması, ayakta aşırı terlemeye ve kişiyi itici yapabilecek kokuların ortaya çıkmasına neden olur. Terli ortamda oluşarak kötü kokuya neden olan bakterileri engellemek ve ayakları istenmeyen enfeksiyonlardan uzak tutmak için tıpkı cildimiz gibi düzenli bir bakım uygulamak gerekir. Kullanacağınız uygun ve pratik bakım ürünleri ile bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

El, Ayak ve Tırnak bakımında dünya devi Sally Hansen'ın en son teknoloji ile üretilen, en yeni ürünü SPA Peppermint Foot Stick – Ayak Kokusu Önleyici Stik ile artık ayak kokusu tarih oluyor!

3 farklı işleve sahip Spa Peppermint Foot Stick, zengin nemlendirici içeriği ile kuru, pürüzlü ayaklara ve topuklara derinlemesine nüfuz ederek, ayak derisini pürüzsüzleştirmeye, yumuşatmaya ve nemlendirmeye yardımcı oluyor. İçeriğindeki Nane Özü ile ayaklarda ferahlık ve serinlik hissi sağlarken, Shea Butter ile derinlemesine nemlendirmeye, Tea Tree Oil ve Lavender ile oluşabilecek kötü kokuları engellemeye yardımcı oluyor. Ayrıca ayaklarda oluşan su toplamalarını engellemeyi destekliyor.

Dilerseniz bu ürünü kurumuş, pürüzlü diz ve dirsekler için de kullanarak bu bölgelerde de daha bakımlı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Uygulama Şekli: Kuru ve pürüzlü cilt üzerine uygulayınız. Cilde iyice nüfuz edinceye kadar masaj yaparak yediriniz.


Yetkili Eczanelerde
SPA Peppermint Foot Stick – Ayak Kokusu Önleyici Stik Fiyat: 29 YTL