İZMİR HABERLERİ

Mahallede 'evet' turu

DHA
27.03.2017 - 12:28Son Güncelleme :
DHA

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Torbalı'nın köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini turladı. Subaşı, Sağlık, Ahmetli, Arslanlar ve Eğerci'ye giden Kaya, vatandaşlardan destek istedi.AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, ziyaret ettiği ve 'evet' oyu istediği mahallelerde şunları söyledi:

"Milletimiz her şeyin farkında. Bir tarafta 'hayır' çağrısı yapan PKK'nın sözcülerini, bölücüleri, Kandil'dekileri görüyoruz. Yine onların yanında 'hayır' çıkması için gayret gösteren FETÖ'yü, DAEŞ'i görüyoruz. Öbür taraftan bunlara her türlü desteği veren Avrupa'yı görüyoruz. Ne kadar çok Türkiye düşmanı varsa, ne kadar çok büyük Türkiye idealinden rahatsız olan varsa 'hayır' çıkması için çalışıyor. Biz bunlara bir cevap vereceğiz elbette. 16 Nisan'da millet olarak güçlü bir cevap vereceğiz. Dünya bir araya gelse, hepsi toplanıp karşımıza dursa da biz doğru bildiğimizden şaşmayız. Bu millet kendi göbeğini kendi keser. Bu milletin kaderini yine bu millet kendi belirler. 16 Nisan'da düşmanların üzüleceği, dostların ise sevineceği bir sonuç çıkacak"

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Mahallede 'evet' turu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 12 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mahallede 'evet' turu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı