Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Sibel Can bu fotoğrafa ne dedi

15 Ağustos 2012

Hakan Ural ve Sibel Can'ın kızları Melisa Ural'ın bugün facebook' ta paylaştığı fotoğraf sosyal medyada büyük tartışma yarattı.

Melisa Ural facebook hesabından babasıyla dudak dudağa çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Bir asansörün içinde çekilen bu fotoğraf; sosyal medyayı da ikiye böldü.    

Bir çok kişi bu öpücüğü farklı noktalara çekmenin çok yanlış olduğunu, bunun baba-kız sevgisinin bir göstergesi olduğunu ifade etti. Bazıları da bu tür bir öpücüğün bizim kültürümüzde hoş karşılanmayacağı görüşünü dile getirdi.

BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞIYORUM         

hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Hakan Ural ise " Çok büyük bir şaşkınlık yaşıyorum. Bu insanların işi gücü yok mu ! Biri onu yazmış, biri o fotoğrafı yorumlamış..." dedi.

KONUŞMAK BİLE SAÇMA

Sibel Can, kızı Melissa’nın Facebook hesabından paylaştığı fotoğrafla ilgili çıkan tartışmaları anlamsız bulduğunu söyledi. Dün bir iftara giderken gazetecilerin konuyla ilgili sorusuna yanıt veren Can, “Baba kız onlar. Gözümüzün bebeği bir tanecik kızımız var. Hâlâ gözümüzde çok küçük. Bunu konuşmak bile saçma. Baba kız sevgisi, gayet doğal” dedi.

YANLIŞ MI, DOĞRU MU?

KIZIYLA ÖPÜŞEN BABA

DUDAKTAN ÖPMEK DEVRELERİ YAKAR MI
 

   

     

 

 

 

 

 

 

yakala.co - Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding