Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Demet istenmeyen gelin mi

26 Nisan 2012
DEMET İSTENMEYEN GELİN Mİ

Okan Kurt’la nikah masasına oturan Demet Akalın’ın ‘istenmeyen gelin’ olduğu, Kurt ailesinin bu yüzden düğüne katılmadığı iddia edilmişti. Ancak ortaya çıkan fotoğraflar iddiaya son noktayı koydu.

Ünlü popçu Demet Akalın, 5 aydır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Okan Kurt ile Çırağan Sarayı’nda önceki gün nikah masasına oturdu. Düğünün basına kapalı olarak gerçekleşmesi beraberinde birçok söylentiyi getirdi. Kurt ailesinin, Akalın’ı istemediği, bu yüzden düğüne katılmadığı iddia edildi. Vatan gazetesinden Zehra Çengil'in haberine göre; bu iddialara ilk yalanlama Okan Kurt’tan geldi. Kurt “Annem, babam ve kardeşlerim bizi yalnız bırakmadı. Hatta Demet’e güzel bir takı seti taktılar. Onlar da bizim kadar mutluydu.  Bu söylentilerle kimse mutluluğumuza gölge düşürmesin” dedi. Özellikle sosyal paylaşım sitesi twitter’da hızla yayılan “Demet istenmeyen gelin” iddialarına nokta koyacak fotoğraflar da ortaya çıktı. Kurt ailesinin düğüne katılmadığı söylentilerine nokta koyan fotoğraflarda Okan Kurt’un annesi, babası ve kız kardeşi, Akalın’a takı takarken görülüyor.

NİKAHTAN FOTOĞRAFLAR  

Evlilik sözleşmesi    

Demet Akalın’ın evlenmeden kısa bir süre önce işadamı eşi Okan Kurt’a “İstersen evlilik sözleşmesi imzalayalım” teklifinde bulunduğu ortaya çıktı. Ancak Okan Kurt’un Akalın’ın bu teklifini “Benim kitabımda böyle bir şey yazmaz” diyerek geri çevirdiği öğrenildi. Bugün Cahide’de kına gecesini kutlayacak olan Demet Akalın twitter sayfasındaki soyadını da Kurt olarak değiştirdi.

İşte o liste!

Demet Akalın, düğünde giydiği ayakkabısının altına “Onlar da en kısa zamanda evlensinler” dileğiyle bekar 10 arkadaşının adını yazdığını açıklamıştı. Akalın, düğün gecesi bol bol dans edince ayakkabısının altına yazdığı isimlerden biri hariç 9’u silindi. Silinmeyen tek isim ise Seren Serengil’di. Listede yazılı diğer ünlüler bu durum karşısında “Bizim ismimiz silindiğine göre, aramızda ilk evlenecek olan Seren” diyerek espri yaptılar.

1 Seda Sayan
2 Alişan
3 Ece Erken
4 Seren Serengil 
5 Hande Yener
6 Deniz Seki
7 Tuğba Özerk
8 Sinan Akçıl
9 Tuğba Tetik
10 Damla

 

Baba Kurt, belediye başkan aday adayıydı 

Okan Kurt’un babası Abdi Kurt’un Mersin’in önde gelen işadamlarından biri. İstanbul Atletizm Spor Salonu ihalesini 16 milyon’a alan Martaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Kurt, bir dönem Mersin’den belediye başkan adayı oldu. Ancak Ak Parti aday olarak göstermedi

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/04/2012 - 23:08
2.evlilikte niye gelinlik giydi .Gelinliğin anlamı da kalmadı.
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/04/2012 - 23:08
dünya guzeli genc kızlar evde koca beklerler,bunlar bın kısı ıle gezer tozar hemde zengın karızmatık koca bulurlar ben bunu anlamam ıste.Unlu bırı ıle evlenınce basınıza kus falanmı konuyor?
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/04/2012 - 19:26
demet hanıma mutluluklar darısı tum bekarların basına :))))
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/04/2012 - 19:00
ya bu damat askerlik te yapmamıştı. ne olacak şimdi. askere gidince demet kaynanasındamı kalacak. bildiğimiz sayın kurt onu tek başına bırakmaz. asker yolu gözlemekte zor olur artık..
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
25/04/2012 - 17:26
Aslinda bunun altinda yatan gercek Kadina bakis müthis bir sekilde insanlar sanki hazir özellikle Kadinlari kötülemeye burada Demet sadece günah kecisi gibi kadina bakis acisi tamamen degismeli TÜRKIYEDE sunu kabul etsinler KADIN VE ERKEK ESITTIR ESIT KALACAK.GERIYE DEGI ILERIYE BAKIN.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding