Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
07 Ekim 2015 Çarşamba 07:12

 ADnet  
Reklam için
 Magazin
Önceki Haber     Sonraki Haber

Valentino imzalı nikah

 
Valentino imzalı nikah 14 Ocak'ta Hotel Les Ottomans'da evlenen Mustafa Sandal-Emina Türkcan çiftinin nikahtan ilk fotoğrafları ortaya çıktı.

 Mustafa Sandal ve Emina Türkcan'ın albümünden eski fotoğraflar için tıklayın...

Valentino imzalı gelinlik ve damatlık giyen çiftin mutluluğu, gözlerinden okunuyor...
MUSTAFA Sandal, 3.5 yıldır birlikte olduğu Saraybosna'lı Emina'yla 14 ocak'ta Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'da sessiz sedasız evlendi. Sadece 30 kişilik davetli topluluğunun bulunduğu nikahta Mustafa Sandal'ın nikah şahitliğini KVK şirketinin genel müdürü Bülent Çavuşoğlu, Emina Türkcan'ın şahitliğini ise Bizera isimli kız arkadaşı yaptı. Büyük bir gizlilik içinde yapılan ve Beşiktaş Belediyesi memurunun kıydığı nikahın bütün hazırlıkları Arnavutköy'deki Dolce kafenin sahibi Nilgün Ertuğ tarafından yapıldı. Nikah masası ve davetlilerin oturacağı masa ve sandalyeler Fransız dantel ve ipek organze kumaştan hazırlanırken, masaların üzerine İtalyan Massimo imzası taşıyan şamdanlar konuldu. Gelin ve damatlık moda dünyasının ünlü ismi Valentino imzalı... Emina Valentino'nun sade bir gelinliğini giyerken, Mustafa Sandal ise ünlü modacının papyonlu siyah bir takımını tercih etti. Gelinin gelin başı, elindeki buketi ve düğün pastası da yine Nilgün Ertuğ tarafından hazırlandı.


  Yorum Sayısı 3 / 30     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>     Yorum Analiz >>
Diğer Yorumlar
Gamze Delikanlı ('Berrak' tüm yorumları) 23/01/2008 - 14:33
mustafa sandala evlilik çok yakıştı.Allah mutlu etsin
Yorum Değerlendirme
%0 %0 %0 %0 %0
Çok İyi İyi Normal Kötü Beğenmedim
Nazan Dem ('nzndmryrk' tüm yorumları) 23/01/2008 - 14:00
Birbirlerine çok yakışıyorlar.Tebrik ediyorum onları.Umarım hep mutlu olurlar ve en kısa zamanda bebekleri olur.Mustafa Sandal her fırsatta çocuk istediğni dile getiriyor.
Yorum Değerlendirme
%0 %0 %0 %0 %0
Çok İyi İyi Normal Kötü Beğenmedim
efe kuzey ('kuzey79' tüm yorumları) 23/01/2008 - 13:15
en doğru kararı verdi bence;yaş geçmeden her zevkten tatmalı insan...popstar oldu,sevenleri oldu şimdi karısı ve çocukları olmalı...ömür denilen şey kısacık..sığdır sığdırabildiğini...
Yorum Değerlendirme
%100 %0 %0 %0 %0
Çok İyi İyi Normal Kötü Beğenmedim
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 30     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>     Yorum Analiz >>
Diğer Yorumlar
Diğer Haberler
 ADnet Reklamları Reklam vermek için tıklayınız    
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH