Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
14 Ekim 2015 Çarşamba 00:21

 ADnet  
Reklam için
Tüm Magazin Haberlerini Okumak İçin
Önceki Haber     Sonraki Haber

‘100 yıldızlı’ otel için poz verecekler

 
Ender TÜRKKAN/MARMARİS (Muğla), (DHA)
‘100 yıldızlı’ otel için poz verecekler Türk asıllı Fransız erkek model 21 yaşındaki Berkay Yürdem, Heidi Klum'la birlikte, poz vereceklerini söyledi.

HEIDI KLUM VE BERKAY YÜRDEM FOTOĞRAFLARI

Türk asıllı Fransız erkek model 21 yaşındaki Berkay Yürdem, dünyaca ünlü Alman top model 3 çocuk annesi 36 yaşındaki Heidi Klum'la birlikte, yüzyılın yapıtları arasında gösterilen, lüksün sınırlarını zorlayan, bu yüzden de ‘100 yıldızlı otel’ diye anılan, Dubai’nin yapay adası Palm Jumeirah’daki ‘Atlantis the Palm’ adlı otel ve tatil köyünün tanıtım katalogları için poz vereceklerini söyledi.
Paris'te yaşayan Berkay Yürdem, 46 hektarlık alan üzerine kurulu, 1539 odası, 17 hektarlık su parkı bulunan, deniz seviyesinin altında kalan akvaryum manzaralı odalarında bir gece kalmanın bedelinin 24 bin dolar olduğu belirtilen oteldeki çekimlerin 13 Mart'ta başlayacağını ve 1 hafta sürmesinin planlandığını söyledi.

Olay yaratan defileleriyle bilinen dünyanın önde gelen moda ajanslarından Victoria's Secret'in en önemli modellerinden Heidi Klum'la objektiflerin karşısına geçecek olmanın heyecanını şimdiden yaşadığını belirten ‘2005 Dünya Erkek Güzeli’ Yürdem, şöyle konuştu:“2005'te Fransa adına katıldığım dünya güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra ‘Nathalie Models' ve ‘Modeling Paris' adlı iki ajans adına modellik yapmaya başladım. Başta İspanya'daki turistik tesisler olmak üzere dünyanın değişik yerlerindeki çekimlere katıldım. Ancak ilk kez bu kadar lüks bir mekanda ve bu kadar ünlü biriyle çalışma teklifi aldım. Çekimleri sabırsızlıkla bekliyorum. Bu işin üstesinden geleceğime ve kariyerimde yeni bir sayfa açacağıma inanıyorum.”

Türk baba ile Fransız annenin çocuğu olarak dünyaya gelen, 1.83 metre boyunda, 83 kilogram ağırlığındaki yeşil gözlü yakışıklı model, ne kendisinin, ne de bacaklarını 2 milyon dolara sigortalatan 1.77 metre boyundaki Klum'un, yapay cennetteki çekimlerden alacakları ücret konusunda bilgi vermedi.


Mind ile haber kaçırmaya son!
HEMEN YÜKLE
 
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
 ADnet Reklamları Reklam vermek için tıklayınız    
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH