KIRKLARELİ HABERLERİ

Lüleburgaz’da ‘Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf sergisi açıldı

DHA
28.04.2017 - 11:53Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)- KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz İlçesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, ‘Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf sergisi açıldı.

İstanbul Caddesi üzerinde bulunan AVM içerisine açılan ‘Tarım ve İnsan’ fotoğraf sergisinin açılışına Ak Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Kaymakam Vekili Tarkan Keskin, Kırklareli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ümit Ortan, Lüleburgaz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abuzer Sağdıç ve vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelesinin kesiminden sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ‘Toprağın ve Tarımın Önemi Konusunda Sosyal ve Bireysel Duyarlılığın Geliştirilmesi’ amacıyla 2009 yılından bu yana düzenlenen “Tarım ve İnsan” konulu ulusal fotoğraf yarışmasında dereceye girerek sergilenmeye uygun görülen 60 eserden oluşan sergi gezildi. Sergi 1 Mayıs tarihine kadar gezilebilecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Lüleburgaz’da ‘Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf sergisi açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Nisan 2017 tarihinde saat 11 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Lüleburgaz’da ‘Tarım ve İnsan’ konulu fotoğraf sergisi açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı