ÇANAKKALE HABERLERİ

Lapseki Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin genel kurulu

AA / Ercan Özçetin
28.02.2016 - 13:52Son Güncelleme :
AA / Ercan Özçetin

ÇANAKKALE (AA) - Lapseki Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin genel kurul toplantısı yapıldı.

Kooperatif Başkanı Cengiz Teoman, bir çay bahçesindeki toplantıda yaptığı konuşmada, özverili çalışmalarla yoğun bir yılı daha geride bıraktıklarını söyledi.

Kooperatifin geçen yıl 6 milyon 586 bin 274,78 lira kredi kullandırdığını belirten Teoman, "Kooperatiften kullanmış olduğunuz kredileri vadesinde ödeyip takibe intikal ettirdiğiniz taktirde, takip borcunu ödediğiniz tarihten itibaren 6 ay süreyle kredi kullanamamaktasınız. Bu nedenle ihtiyacınız olan krediyi anında kullanabilmeniz için kredi borçlarınızı vadesinde ödemeye gayret göstermenizi rica ediyoruz" dedi.

Yönetim kurulu çalışma raporu ve denetim kurulu raporunun okunmasının ardından, kooperatifin bilanço, gelir gider tabloları onaylandı.

Yönetim ve denetim kurullarının ayrı ayrı ibrazı, 2016 yılı yılının tahmini bütçesinin karara bağlanmasının ardından genel kurul toplantısı sona erdi.

Genel kurala, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer, İl Genel Meclis Üyesi Hasan Engin ile üyeler katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Lapseki Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin genel kurulu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 13 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Lapseki Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin genel kurulu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı