SİİRT HABERLERİ

Kuzu’dan Cumhuriyet Bayramına İlişkin Açıklama

IHA
29.10.2015 - 23:51Son Güncelleme :

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜVEN KUZU, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MÜNASEBETİYLE YAPTIĞI AÇIKLAMADA, TÜRK KURTULUŞ SAVAŞI MÜCADELESİ SONUCU KAVUŞTUĞUMUZ CUMHURİYETİN 92. YIL DÖNÜMÜNÜ BÜYÜK BİR GURUR VE COŞKUYLA KARŞILADIKLARINI DİLE GETİRDİ.

IHA

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yaptığı açıklamada, Türk Kurtuluş Savaşı mücadelesi sonucu kavuştuğumuz Cumhuriyetin 92. yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla karşıladıklarını dile getirdi.
Kuzu, "Hepimiz millet olarak var gücümüzle çalışmaya devam etmeli, üretmeye ve kazanmaya devam etmeli, kardeşçe birbirimizi kucaklamalıyız. Milletimizin en önemli dönüm noktası olan şanlı tarihimizdeki bu günde, Cumhuriyetin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bugüne kadar canlarıyla ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet şükran ve rahmetle anıyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Siirt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Siirt ilinden Kuzu’dan Cumhuriyet Bayramına İlişkin Açıklama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 23 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kuzu’dan Cumhuriyet Bayramına İlişkin Açıklama haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı