Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

How I Met Your Mother bitiyor

1 Şubat 2013
  Ve o dizi bitiyor

  Türkiye'de gösterilen, “How I met Your Mother” dizisinin, 9. sezonda ekranlara veda edeceği açıklandı.

  CBS televizyon kanalı, çok sevilen ve ne zaman biteceği büyük merak  konusu olan dizinin bir sezon daha oynadıktan sonra biteceğini belirtti.

  Twentieth Century Fox Başkanı Dana Walden, 9. sezonda dizinin Josh  Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris ve Alyson Hannigan'dan  oluşan kadrosunda herhangi bir değişiklik olmayacağını söyledi.

  Walden, son on yılın en iyi komedi dizilerinden biri kabul edilen, “How  I met Your Mother”ın yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas'ın sevilen diziye  uygun bir final bulacaklarından ve merak edilen, “Anne”nin kim olduğunu sonunda  açıklayacaklarından emin olduğunu ifade etti.

  19 Eylül 2005'ten bu yana yayında olan “How I Met your Mother”ın ilk  113 bölümünü Pamela Fryman, 6 bölümünü Rob Greenberg ve son bölümü de dizi  oyuncularından Harris yönetmişti.

  Çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını 2030 yılında anlatmaya  başlayan Ted Mosby'in (Radnor), 25 yıl önce arkadaşları Marshall Eriksen (Segel),  Robin Scherbatsky (Smulders), Lily Aldrin (Hannigan) ve Barney Stinson (Harris)  ile yaşadıklarını konu alan dizi, CBS'in en çok rayting elde eden dizilerinden  biri olmuştu.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/02/2013 - 12:46
  How i met your mother adlı dizinin bitmesi gerçekten çok iyi oldu. Ekran başındaki miniklerin gelişimini olumsuz etkileyen bir diziydi. Nereden bulurlar böyle amerikan dizilerini anlamış da değilim.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/02/2013 - 11:38
  büyük başarı bunca sene 1 diziyi devam ettirebilmek oyuncu kadrosunu koruyabilmek eleştirmek kolay ama yapması ciddi zor .
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/02/2013 - 11:18
  Ben ısınamadım bu diziye.Güldürmedi.2 and Half Men daha favorim olan bir dizi.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/02/2013 - 1:19
  ben daha tam olarak sıkılıp sıkılmadığımı bilemiyorum barney kurtarıyor 2 sezondur açıkcası ted ve marshalll'ın espirilerine artık alıştık güldürmüyor. tadında bırakıp yeni dizilere başlamalarının vakti geldi artık..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  01/02/2013 - 0:57
  tek adam akıllı komedi dizisi de bitiyor,hiç olmazsa Friends gibi 10 sezon sürseydi :(
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  31/01/2013 - 23:55
  Darısı Kurtlar Vadisi'ne:)
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding