Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Cem Adrian'ın 'Yalnızlık' klibi sosyal medyada olay yarattı

hurriyet.com.tr / Kültür Sanat
5 Ekim 2012
  Mastürbasyonlu klip olay yarattı

  Cem Adrian’ın "Yalnızlık" klibi sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Twitter kullanıcılarının klibin yasaklanması için başlattığı kampanyaya Cem Adrian tepki gösterdi.

  Sanatçı Cem Adrian’ın son albümü "Siyah Bir Veda Öpücüğü"nde yer alan "Yalnızlık" şarkısına çektiği klip #CemAdrianinKlibiYasaklansin başlığıyla Twitter’da trend topic (TT) listesine girdi.

  Sosyal medya kullanıcıları, mastürbasyon yapan bir gencin görüntülerinin yer alması nedeniyle klibin yasaklanması istedi. Klipte bu gencin dışında Cem Adrian, manken Didem Soydan ve bir travesti rol aldı.
  /_np/2855/18072855.jpg 

  ‘Yanlızlık’ın klibi TT listesine girince Cem Adrian kişisel hesabından, “Yasaklanacak olan klibim değil, Bir gün bunları dahi ‘yazabilme özgürlüğünüz’ olacak” mesajıyla klibin yasaklanması için başlatılan kampanyaya tepki gösterdi.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 18:07
  O kadar "güzel" yorumlar var ki; ne olduğumuzu nereden geldiğimizi unutup, "avrupa yapıyor ise" mantığı ile yozlaşmanın, dejenerasyonun daniskasını içim yanarak izliyorum üzgünüm gençliğimize benliğimizi unutturduğumuz için. Biz "muasır medeniyet" olgusunu çok yanlış anlamışız, çok yanlış anlatmışız
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 15:15
  yorum yapanların hangisi yapmamış ki acaba
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 16:15
  Turkiyede her erkek yapiyordur, problem nerde?. Çoğu insan gizli gizli erotik filmde bakıyorlar, şimdi bir klipmi problem oldu. Lütfen gündelik muslumanligi bırakalım artık.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 17:34
  Kimisi izlemeyin demis, kimiside sanki siz hicmi yapmadiniz demis.. Kultur yozlasmasi bu olsa gerek, tamam kardesim hic kimsenin cinselligini sorgulamiyorum ama haya denen bir sey vardir, sanatci bu klibi halk izlesin ve dinlesin diye yapiyor ama ahlaki degerlerin disina cikmadan yapmasi gerekirdi.
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 14:43
  Muharrem aLper_ Siz duymamış olabilirsiniz; gayet normal. 2005 yılından beri müzik piyasasındaır ve hiç bir sansasyonel olaya karışmamıştır. Ne komik bir milletiz yahu..Ufacık çocuğun tecavüzcülerini alkışlarız, müzik adamı klibinde matafor yapar kıyameti koparırız.. Yazık bize..
  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  05/10/2012 - 13:36
  o goruntuleri anasi babasi veya bacisi izledigi zaman utanmiyorsa benim bu klipte emegi gecen herkesin turk orf ve adetinden haberi olmadigi kanaatim kesinlesir....
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding