İSTANBUL HABERLERİ

Kubat'tan, 'Özel öğrenciler'le selfie

DHA
27.04.2017 - 10:24Son Güncelleme :
DHA

İhsan DÖRTKARDEŞ/İSTANBUL, (DHA)- KUBAT, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Avcılar Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nde orta ve ağır düzeydeki zihinsel engelli ve otistik çocuklarla bir araya gelerek 'Ünlülerle Selfie Projesi'ne katıldı.
Toplumda farkındalık oluşturmak ve öğrencilere hayran oldukları sanatçılarla tanışma fırsatı vermek amacıyla uygulanan bugüne kadar birçok ünlü ismin katıldığı projenin son konuğu Kubat oldu. Okul Müdürü Recep Sözveren'in davetini kırmayarak Avcılar'a gelen ve burada eğitim gören 'özel öğrencilerle' birlikte poz veren Kubat, sevilen iki türküsünü de okul bahçesinde söylerken zaman zaman onlarla oynadı. Engellilerin toplumun bir parçası olduğunu, herkesin bunların farkına vararak zorlu yaşamlarını kolaylaştırması için üzerlerine düşen çabayı göstermesi gerektiğini söyledi. Kubat, gerektiğinde Avcılar'daki bu öğrencilerle tekrar bir araya gelmeye hazır olduğunu ekledi.

(FOTOĞRAF)
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Kubat'tan, 'Özel öğrenciler'le selfie hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 10 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kubat'tan, 'Özel öğrenciler'le selfie haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı