ANKARA HABERLERİ

Küba herkesindir

Haşim KILIÇ
29.03.2016 - 15:28Son Güncelleme :

Küba’nın Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals, ülkesini tanıtmak için özel bir davet verdi. Büyükelçi Casals, “Küba herkesindir” dedi.

Haşim KILIÇ

Küba’nın Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals, ülkesini tanıtmak için özel bir davet verdi. Avşar Hukuk Bürosu sahibi Avukat Ömer Lütfü Avşar’ın işbirliği ile Ankara’nın seçkin isimlerinin katıldığı davet, Trilye Restoran’da gerçekleşti. Geceye Önder Bülbüloğlu ve eşi Filiz Bülbüloğlu, Akın Kılavuz ve eşi Nesrin Kılavuz, Osman Karagöz ve eşi Memnune Karagöz gibi iş dünyasında isimler katıldı. 

AMERİKA’YA AÇILAN KAPIDIR

Büyükelçi Casals, konuşmasında “Küba elektronik, inşaat, biyo teknoloji, enerji alanında gelişti. Türk işadamlarını Küba’da iş yapmaya davet ediyorum. Ankaralıları Küba’ya bekliyorum. Küba herkesindir’’ diye konuştu. Avukat Ömer Lütfü Avşar ise “Küba her zaman gidilemeyen uzak bir yer olarak kabul edildi. Ama Küba için geç kalınmaz. Küba Amerika kıtasına açılan kapıdır” dedi.
Davete katılan misafirlere Küba müziği eşliğinde çeşitli ikramlar sunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Küba herkesindir hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 15 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Küba herkesindir haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı