ANTALYA HABERLERİ

Korkuteli’yi Süleyman Önal Temsil Edecek

IHA
28.10.2015 - 17:22Son Güncelleme :

KORKUTELİ'DE OKUL MECLİS BAŞKANI SEÇİLEN SÜLEYMAN ÖNAL, KORKUTELİ'Yİ ANTALYA'DA TEMSİL EDECEK. (ADEM DURMAZ-ANTALYA-İHA)

IHA

Antalya’nın Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlk ve ortaokul ile Orta öğretim okullarında Okul Başkanı seçilen öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen İlçe Meclis Başkanlığı seçimi Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Süleyman Önal kazandı.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlk ve ortaokul ile Orta öğretim okullarında Okul Başkanı seçilen öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen İlçe Meclis Başkanlığı seçimi Öğretmen evinde yapıldı. İl Meclis Balkanlığı seçimi öncesinde divan oluşturuldu.
Oy kullanmaya geçilmeden önce başkanlık için aday olan okul başkanlarına kendilerini tanıtmak ve projelerini anlatmak için 5’er dakika süre verildi. Seçimlerde Korkuteli İlçe Başkanlığına Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Başkanı Süleyman Önal 16 oy, Mehmet Akif Ortaokulundan Hakkı Berke Keskin 7 oy, Yaşar Sadi Tekin İlkokulundan Fatih Koç 6 oy, Yeşilyayla Ortaokulundan Hasan Özdemir 5 oy alarak Mustafa Taşkın ile birlikte Korkuteli’ni Antalya’da temsil etme hakkını kazandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Korkuteli’yi Süleyman Önal Temsil Edecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Korkuteli’yi Süleyman Önal Temsil Edecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı