KONYA HABERLERİ

Konya Emniyetinden Şehit Ailelerine Ve Gazilere Yemek

IHA
28.10.2015 - 15:42Son Güncelleme :

KONYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ŞEHİT VE GAZİLER ONURUNA YEMEK VERİLDİ.

IHA

Konya İl Emniyet Müdürlüğü, Cumhuriyetin Kuruluşunun 92. Yıldönümü münasebetiyle şehit aileleri ve gazilerin onuruna program düzenlendi.
Polisevinde dün düzenlenen programa, Vali Muammer Erol 3. Ana Jet Üs Garnizon Komutanı Hv.Plt.Tümg. Haluk Şahar, Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğg. Orhan Gündüz, Jandarma Bölge Komutanı Tuğg. Timurcan Ermiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ali Gökpınar, Merkez İlçe Kaymakamları, Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay İsmet Cansaran, İl Müftüsü Prof. Dr. Ali Akpınar ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Mevlid-i Şerif okunması ve Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından davetlilere öğle yemeği ikramında bulunuldu.
İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, yaptığı konuşmada, şehit ve gazilerin yaptığı kahramanlıkların ve fedakarlıklarının varlık sebebimiz olduğunu, şehit ailelerimizin hakkının hiçbir şekilde ödenemeyeceğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Konya Emniyetinden Şehit Ailelerine Ve Gazilere Yemek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Konya Emniyetinden Şehit Ailelerine Ve Gazilere Yemek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı