SAMSUN HABERLERİ

Köktaş: "Zafere Giden Yolda Son Virajdayız”

IHA
29.10.2015 - 10:52Son Güncelleme :

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Bafra ilçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.

IHA

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Zafere giden yolda son virajdayız. Durmak yok, 78 milyona hizmet için, güven ve istikrar için yola devam" dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Bafra ilçesinde bir dizi programlar gerçekleştirdi. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve İl Başkan Yardımcısı Alaettin Bayrak’ın da katılımıyla sabah kahvaltısında, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, yöneticileri, mahalle başkanları ve ilçede partinin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Köktaş, daha sonra ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bol bol sohbet etti.
Gazipaşa ve Bahçeler Mahallelerinde ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen mitinglerde de birer konuşma yapan Milletvekili Köktaş, gösterilen ilgi, alaka ve destekten ötürü Bafralılara teşekkür ederek 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
AK Parti olarak ilk günkü aşk ve şevkle 78 milyona hizmet etmeye hazır olduklarını belirten Milletvekili Köktaş, "Biz ülkemiz için daima göreve hazırız. Biz milletimize öfkeyle değil, aşkla geliriz. Bizim tek meselemiz, bu ülkeye hizmet, bu millete hizmet. İlk günkü aşkla, geceli gündüzlü çalışarak milletimizin yüzünü güldürmeye inşallah devam edeceğiz" diyerek AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı Cumhuriyet Bayramı müjde paketini hatırlattı.
Her kesime çifte bayram yaşatan açıklamalardan söz eden Milletvekili Köktaş, öğrencilerin 330 lira olan burs miktarlarını yılbaşından itibaren 400 liraya çıkacağını, polislerin emniyet hizmet tazminatının yüzde 25 artacağını, şubat ayında ise 30 bin öğretmenin atanacağını söyledi.
Milletvekili Köktaş, "Türkiye’de her şey yolunda giderken, tek başına iktidar güven verirken, ihracat rakamları yükselirken, ekonomik göstergeler iyi durumdayken, ülkemizde bir şeyler oldu. Ülkemizde her şey yolunda ilerlerken bundan rahatsız olanlar oldu. Bu şer odakları milletin iradesi üzerinde Türkiye’nin milli duruşu üzerinde mühendislik yapmaya çalışıyorlar. Allah’ın izni ile başaramayacaklar. Ülkemizin birliği ve dirliği, insanlarımızın kardeşliği için Türkiye’nin güçlü bir hükümete ihtiyacı var. Türkiye’nin meselelerinin çözümü ve gelecek için koyduğumuz projelerin gerçekleşmesi için AK Parti kadrolarına ihtiyaç var. Zafere giden yolda son virajdayız. Durmak yok, 78 milyona hizmet için, güven ve istikrar için yola devam. Yine ‘3 Kasım 2002 ruhu’ ile kaldığımız yerden bütün o güzel, o pozitif hedeflerimize varma çabalarımızı devam ettireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Köktaş: "Zafere Giden Yolda Son Virajdayız” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 10 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köktaş: "Zafere Giden Yolda Son Virajdayız” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı