SAMSUN HABERLERİ

Köktaş: “1 Kasım’da Milletimiz İnşallah Geleceğine Sahip Çıkacak"

IHA
26.10.2015 - 11:48Son Güncelleme :

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında bir dizi programlar gerçekleştirdi.

IHA

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, "1 Kasım günü milletimiz inşallah bir kez daha ’güven’ diyecek, ’istikrar’ diyecek, bir kez daha kaosa ’hayır’ diyecek. Bir kez daha ’adalet ve kalkınmaya evet, bilinmezliğe, karanlığa hayır’ diyerek geleceğine sahip çıkacak" dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili adayı Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında bir dizi programlar gerçekleştirdi. Ziyaretlerde açıklamalarda bulunan Milletvekili Köktaş, "İktidara geldiğimiz 13 yıl önce umutsuzluklar ülkesini aziz milletimiz ile birlikte 81 iline, 784 bin metre karesine hizmet götürerek bugünlere, ışıl ışıl parlayan, parladıkça büyüyen ve gelişen Türkiye Cumhuriyeti’ne dönüştürdük. 2002 öncesi yaşanan koalisyon dönemlerinde siyasetçiler sorumsuzluklarıyla Türkiye’yi toptan bir enkazın eşiğine getirerek yönetilemez hale getirmişlerdi. Onlar hiç bir zaman büyük düşünmediler, küçük düşündüler. Türkiye’yi iflasın eşiğine getirdiler, milletimizi IMF’ye mahkum ettiler ama biz Türkiye için her zaman alnımızın teriyle, gözümüzün yaşıyla, zihnimizin berraklığıyla, yüreğimizin derinliğiyle düşündük. Türkiye, artık geriye, o karanlık kaos dönemlerine dönmez. O eski Türkiye’yi geri getirmek isteyenler, ülkemiz üzerindeki emellerine asla ulaşamayacaklar. Türkiye’nin çıktığı bu milli yoldan, bu milli hamle yolundan, adaletin, kalkınmanın yolundan geri çevirmek isteyenler, kesinlikle başarılı olamayacaklar. 1 Kasım günü milletimiz inşallah bir kez daha ’güven’ diyecek, ’istikrar’ diyecek, bir kez daha kaosa ’hayır’ diyecek. Bir kez daha ’adalet ve kalkınmaya evet, bilinmezliğe, karanlığa hayır’ diyerek geleceğine sahip çıkacak" diye konuştu.
"Bizde dur yok, durak yok. İstikamet belli, hedeflerimiz belli, 1 Kasım’da Türkiye’nin her yerinden tek başına, iş başına demeye geliyoruz” ifadelerini kullanan Milletvekili Köktaş, "1 Kasım’dan sonra biz yine milletimizle yeniden kucaklaşarak yola devam edeceğiz. Reform üstüne reform yapmaya devam edeceğiz. Her alanda müjdeler verdik, bunları yerine getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Nedir bunlardan bazıları? İş kurmak isteyen, projesiyle gelen gençlerimize 50 bin lira hibe verilecek. Asgari ücret bin 300 liraya çıkacak. Emeklilerimize yılda bin 200 lira maaş zammı yapılacak. 13 yıl önce devlet kendi memurunun maaşını ödeyemiyordu hatırlayın. Biz bugüne kadar olduğu gibi son nefesimize kadar öyle bir çalışma gayret sarf edeceğiz ki, bir daha bu memleket değil namerde, merde dahi muhtaç olmayacak. Allah bizi kimseye muhtaç etmesin" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Köktaş: “1 Kasım’da Milletimiz İnşallah Geleceğine Sahip Çıkacak" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köktaş: “1 Kasım’da Milletimiz İnşallah Geleceğine Sahip Çıkacak" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı