TEKİRDAĞ HABERLERİ

Kızılay’dan Yardım Paketi

IHA
29.06.2015 - 13:54Son Güncelleme :

KIZILAY ÇERKEZKÖY ŞUBESİ RAMAZAN YARDIMI

IHA

Kızılay Derneği Çerkezköy Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak paketi yardımı yapıyor.
Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Ertan Aşut, erzak paketlerinin gerçek ihtiyaç sahiplerine verildiğini belirterek, "Kızılay Çerkezköy Şube Başkanlığı olarak her yıl Kipa ile birlikte düzenlediğimiz erzak yardım kampanyası bu yıl da devam ediyor. Vatandaşlarımızın Kızılay Şubemize yaptığı erzak bağışlarını gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıyoruz. Bu konuda Kızılay Çerkezköy Şubesi olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.
İhtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan erzak paketi yardımlarının dağıtımında kendilerine mahalle muhtarlarının da yardımcı olduğunu belirten Başkan Ertan Aşut, "Mahalle muhtarlarımızla birlikte yaptığımız çalışmalarda mahallelerde gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşları belirleyerek erzak paketlerini kendilerine teslim ediyoruz. Kızılay Çerkezköy Şubesi olarak yardımdan gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanmasını amaçlıyoruz" diye konuştu.
Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Ertan Aşut, Türk Kızılay’ı olarak 4 farklı bağış seçeneği sunduklarını da belirterek, "Ramazan ayı sevgi ve paylaşma ayı. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız, hali vakti iyi olanlardan sevgi, şefkat ve yardım bekliyor. Türk Kızılay’ı tarafından özenle hazırlanan dört farklı bağış seçeneğinden hayırsever vatandaşlar satın alarak erzak paketini Kızılay Şubemize getirebilirler. Bizler de bunları gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen vatandaşlarımız bu şekilde yardım elini onlara uzatabilirler" dedi.
Erzak yardımı kampanyasında Kızılay’a destek veren ve yardım eden herkese teşekkür eden Kızılay Çerkezköy Şube Başkanı Ertan Aşut, "Ramazan ayında erzak yardımı kampanyasında bizlere destek veren, katkı sağlayan tüm hayırsever vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Hayırseverlerimizin Kızılay’ımıza verdiği destekler Türk Kızılay’ının gücüne güç katıyor" ifadelerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Kızılay’dan Yardım Paketi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Haziran 2015 tarihinde saat 13 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kızılay’dan Yardım Paketi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı