GeriKitap Sanat Caz Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Caz Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor

Caz Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 26. İstanbul Caz Festivali’nin biletleri, İKSV Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışların ardından 13 Nisan Cumartesi günü satışa çıkıyor.

22 yıldır Garanti Bankası’nın sponsorluğunda düzenlenen İstanbul Caz Festivali’nin 26’ncısı, 29 Haziran-18 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Festivalde, yıldız isimlerden yeni keşiflere 300’ü aşkın yerli ve yabancı sanatçı, 27 farklı mekânda, 50’nin üzerinde konserde bir araya gelecek.

Cazseverler festival biletlerini 13 Nisan Cumartesi günü 10.30’dan itibaren Biletix satış kanalları ile hizmet bedeli ödemeden İKSV ana gişeden (pazar hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) satın alabilecekler. Seçili konserlerde etkinlik günü, farklı kategorileri de içeren kapı fiyatları uygulanacak; tam biletlerin yanı sıra öğrenciler için indirimli bilet de satışa sunulacak. İKSV Lale Kart Üyeleri için indirimli ön satışlar 8-9-10-11 ve 12 Nisan’da. Lale Kart sahipleri biletlerini hem öncelikli hem de %25’e varan özel indirimlerle alabiliyorlar.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle