SAMSUN HABERLERİ

Kırcalı: “Halkımız İstikrarsızlığa, Krize Ve Koalisyona İzin Vermeyecek”

IHA
30.10.2015 - 10:00Son Güncelleme :

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı, “Halkımızın istikrarsızlığa, krize ve koalisyonlara izin vermeyeceğine, kalkınmaya ve gelişmeye ‘evet’ diyeceğine inanıyorum” dedi.

IHA

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı, “Halkımızın istikrarsızlığa, krize ve koalisyonlara izin vermeyeceğine, kalkınmaya ve gelişmeye ‘evet’ diyeceğine inanıyorum” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı seçim çalışmalarına mahalle mitingleri ile devam etti. Kırcalı mahalle mitinglerinde hemşerileriyle sıcak ilişkileri dikkat çekti. Milletvekili adayı Av.Orhan Kırcalı yaptığı açıklamada, “Yaptığımız seçim çalışmalarında halkımız bizlere büyük destek verdi. İşyerlerinde, evlerinde mahallelerinde ağırladı. Bizleri misafir etti. Hepsine ayrı ayrı samimi duygularımla çok teşekkür ediyorum. Seviyeli ve yoğun bir seçim çalışması içinde olduk. AK Parti’nin yaptığı hizmetleri hemşehrilerimize anlattık. Seçim beyannamemizi hemşerilerimizle paylaştık. Milletimizin, hemşerilerimizin hizmetine talip olduğumuzu ifade ederek desteklerini rica ettik. Halkımızda bize büyük destek verdi. Her şeyin hayırlısını Allah’tan niyaz ediyorum. Halkımızın istikrarsızlığa, krize ve koalisyonlara izin vermeyeceğine, kalkınmaya ve gelişmeye evet diyeceğine inanıyorum. Ülkemiz 13 yıldır siyasi ve ekonomik istikrar içinde büyüdü ve gelişti. Seçim beyannamemiz ve büyük projelerimizle milletimiz inşallah yoluna devam edecektir. Allah nasip eder milletimizin destekleriyle seçildiğimde ise hemşerilerimin Ankara’da ki evi olacağım. Ülkem, Samsun ve 17 ilçemiz için tüm gayretimle samimiyet içinde çalışacağım. Sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız, basınımız ve hemşerilerimle her zaman bir ve beraber olacağım. İstişare halinde olacağız. Yerel yönetimlerimiz ile koordineli çalışacağız. AK Parti iktidarı ile ülkemiz ve Samsunumuz kazanacaktır” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Kırcalı: “Halkımız İstikrarsızlığa, Krize Ve Koalisyona İzin Vermeyecek” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 10 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kırcalı: “Halkımız İstikrarsızlığa, Krize Ve Koalisyona İzin Vermeyecek” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı