KÜTAHYA HABERLERİ

Kimya Bölümü Öğrencilerinin Emet Bor İşletmesine Eğitim Ve Kültür Gezisi

IHA
27.10.2015 - 13:38Son Güncelleme :

KİMYA BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN EMET BOR İŞLETMESİNE EĞİTİM VE KÜLTÜR GEZİSİ-1-

IHA

Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi Kimya Bölümü öğrencileri için Emet ve Hisarcık Bor İşletmelerine eğitim ve kültür gezisi düzenlendi.
Hisarcık Çok Programlı Anadolu Lisesi Kimya Bölümü’nde öğrenim gören 26 öğrenci Kimya Öğretmeni Halil Demircan’ın kafile başkanlığında Kimya Öğretmeni Zeki Ergun ve Canan Erol’un sorumluluğunda Okul Müdürü Selim Özyurt’un da katılımıyla Hisarcık Konsantre Tesisleri ve Emet Bor İşletme Müdürlüğü tesislerini gezdi.
Kimya Bölümü öğrencilerinin bir üst öğrenim kurumuna adaptasyonunu sağlamak, bilgi, görgü ve iletişim becerilerini geliştirmek ve alanları ile ilgili değişik uygulamaları yerinde görmek amacıyla Hisarcık Konsantre Tesisleri ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne gerçekleştirdikleri ziyaretlerin öğrencilere çok büyük yararlar sağlayacağına dikkat çeken Okul Müdürü Selim Özyurt, “ Öğrencilerimiz gezi sayesinde kolemanitten borik asit elde edilişini öğrenme ve laboratuar araç gereçlerini laboratuar ortamında görme fırsatı buldular” diye konuştu (MA-EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Kimya Bölümü Öğrencilerinin Emet Bor İşletmesine Eğitim Ve Kültür Gezisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kimya Bölümü Öğrencilerinin Emet Bor İşletmesine Eğitim Ve Kültür Gezisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı