OSMANİYE HABERLERİ

Kent 328 Gazetesi 5 yaşında

DHA
30.03.2017 - 11:58Son Güncelleme :
DHA

OSMANİYE'de haftalık olarak yayınlanan Kent 328 Gazetesi'nin 5'inci yıldönümü, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlenen programla kutlandı. İmtiyaz Sahibi Özcan Bayrakdar, "Biz büyük bir aileyiz. Bugünkü programda beni onurlandıran ve bugüne kadar desteklerini esirgemeyen OGC Başkanı İsrafil Avcı başkanıma ve OGC eski başkanı Gökhan Erkmen başkanıma ve diğer tüm arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Özcan Bayrakdar’ı kutlayan OGC Başkanı İsrafil Avcı ise şöyle konuştu: "Özcan arkadaşımız gazetesini çıkarmaya başladığı günden bugüne kadar istikrarlı bir şekilde, objektif ve tarafsız gazetecilik anlayışı ile Osmaniye’ye basın sektöründe hizmet veren bir arkadaşımızdır. Kendisini bu çalışmalarından ve azminden dolayı kutluyorum. Bundan sonra da OGC olarak her zaman yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz. Ben kendisine nice yıllar diliyor ve başarılarının devamını temenni ediyorum." Konuşmaların ardından hazırlanan pasta Özcan Bayrakdar, İsrafil Avcı ve Gökhan Erkmen tarafından kesilerek basın mensuplarına ikram edildi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)

30.03.2017 (FOTOĞRAFLI)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Osmaniye haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Osmaniye ilinden Kent 328 Gazetesi 5 yaşında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kent 328 Gazetesi 5 yaşında haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı