İSTANBUL HABERLERİ

Kemerburgaz Hayvan Kliniği Yakında Hizmete Giriyor

IHA
29.10.2015 - 10:51Son Güncelleme :

EYÜP BELEDİYESİ, KEMERBURGAZ’DA YAPIMINI TAMAMLADIĞI SOKAK HAYVANLARI KLİNİĞİ’Nİ HİZMETE AÇIYOR.

IHA

Eyüp Belediyesi, Kemerburgaz’da yapımını tamamladığı Sokak Hayvanları Kliniği’ni hizmete açıyor.
Eyüp Belediyesi, Kemerburgaz’da sokak hayvanlarının tedavi edileceği klinik için çalışmalarını tamamladı. Yakın bir tarihte hizmete girecek olan klinikte özellikle kedilerin kısırlaştırılması başta olmak üzere basit yaralanmalar ve hastalıkların tedavileri konusunda hizmet verilecek. Klinikte ayrıca, 4 veteriner hekim ile 4 bakım personeli görev yapacak Klinik, Kemerburgaz ve Göktürk başta olmak üzere Eyüp geneline hizmet verecek.
“HER VAKAYA YETİŞMEYE ÇALIŞIYORUZ”
Sokak hayvanları için birçok çalışma yaptığını belirten Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Biz ‘Sokak hayvanları Eyüp’te yalnız değil’ dedik ve daha önce köpekler için beslenme ve barınma noktaları ile kediler için kedi evleri yaptık. Bununla beraber hayvan ambulansımızı da hizmete aldık. Her vakaya yetişmeye çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda hayvan severlerin de fikir ve görüşlerini alıyoruz. Kemerburgaz’da yaptığımız hayvan kliniğimizde veteriner hekimlerimiz ve bakım personelimiz, gündüz saatlerinde hizmet verecek” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Kemerburgaz Hayvan Kliniği Yakında Hizmete Giriyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 10 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kemerburgaz Hayvan Kliniği Yakında Hizmete Giriyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı